ru ua

Вийшов новий апокаліптичний плакат 2 сезону "Дуже дивних справ"

Вийшов новий апокаліптичний плакат 2 сезону "Дуже дивних справ" Фото: Netflix

Науково-фантастичний серіал повернеться 27 жовтня

Другий сезон "Дуже дивних справ" отримав офіційну дату релізу: 27 жовтня. Це всього на кілька днів випереджає Хелловін. Однак, ще більше фанатів зацікавив новий постер до серіалу. На ньому зображені основні персонажі (без Одинадцятого, звичайно) і моторошний монстр з першого трейлера, і це дуже нагадує обкладинки класичних книг Стівена Кінга.

Серіал є оммажем (наслідуванням, жестом поваги) на поп-культуру 1980-х років і наповнений відсиланнями до відомих фільмів і книжок. У їх числі роботи Стівена Кінга, Стівена Спілберга, Джона Карпентера, Джорджа Лукаса та інших. "Дуже дивні справи", фактично, завоювали любов глядачів своїм "дуже дивним" жанром. У наступному сезоні серіал, безсумнівно, віддасть належне улюбленим творам. Здається, що навіть плакат натхненний творами Кінга, такими як "Туман", "Протистояння" і "Залишся зі мною". Все це виглядає чимось новим і жахливим. Шанувальникам Стівена Кінга є що подивитися.

Вийшов новий апокаліптичний плакат 2 сезону "Дуже дивних справ"А це обкладинки книг Кінга:

Вийшов новий апокаліптичний плакат 2 сезону "Дуже дивних справ"Вийшов новий апокаліптичний плакат 2 сезону "Дуже дивних справ"Вийшов новий апокаліптичний плакат 2 сезону "Дуже дивних справ"