ua ru

Вийшов трейлер і дата прем'єри останнього сезону "Вовченя"

Вийшов трейлер і дата прем'єри останнього сезону "Вовченя" Фото: MTV

Фанати дізналися, коли чекати наступний сезон містико-драматичного телесеріалу

MTV нарешті оголосив дату прем'єри заключних епізодів "Вовченя". Перша серія серіалу вийде в неділю, 30 липня, про це повідомляє "Variety".

В доповнення до дати прем'єри MTV також випустив перший тизер останнього сезону, який в основному складається зі старих кадрів. Але фанати вважають, що це краще, ніж нічого.

Шанувальники можуть очікувати, що багато знайомих облич повернуться в останніх десяти епізодах шостого і фінального сезону "Вовченя", який завершиться 100-м епізодом серіалу. Уже підтверджено повернення Меттью Дель Негро в якості Рафаеля МакКолла, а поки що немає ніяких новин про участь Тайлера Хекліна і Ділана О'Брайена.

Однак це не означає, що про повернення О'Брайена або Хекліна абсолютно не може бути й мови. Графік Хекліна був досить вільним під час виробництва заключних епізодів "Вовченя" (він лише кілька разів з'явився в картині "Супергерл"). О'Брайен, з іншого боку, тепер є повноправною кінозіркою завдяки фільму "Той, що біжить лабіринтом", тому його повернення менш імовірно.