ua ru

Вийшла назва прем'єри 4 сезона "Флеш"

Вийшла назва прем'єри 4 сезона "Флеш" Фото: DC COMICS

"Завтра ми почнемо, і це буде епічно!"

Було оголошено назву прем'єри 4 сезона серіалу "Флеш", і, схоже, вона натякає на велику сюжетну лінію з коміксів. Офіційний офіс "Флеша" опублікував фотографію з назвою "Відродження Флеша" у себе в Twitter і написав: "Ми готові до нашого першого дня зйомок 4 сезона! Завтра ми почнемо, і це буде епічно!".

Вийшла назва прем'єри 4 сезона "Флеш"

Фото: twitter/FLASHProdOffice

Судячи з назви, 4 сезон обіграє сюжет "Відродження" з коміксів, так само, як 3-й сезон адаптував "Flashpoint". Тим часом, в рамках свого анонса для "Comic-Con International", канал "WBTV" випустив синопсис першого епізоду, який виглядає наступним чином: "Біг проти пережитку самого себе, це те, що ніхто ніколи не повинен робити, але це саме те, з чим зіткнувся Баррі Аллен (він же Флеш), коли боровся за порятунок життя нареченої Айріс Уест Аллен від Бога Швидкості відомого як Савітар ".

"Перемога Баррі була недовгою, проте, незбалансована сила швидкості почала завдавати шкоди Центральному Місту, змушуючи Баррі жертвувати собою заради більшого блага. З найшвидшою людиною на Землі, який знаходиться в пастці зайвої енергії, і невідомими небезпеками, що ховаються в тіні, все буде в руках команди Флеша, щоб звільнити Баррі від його власного особистого Пекла ".