Журналіст підрахував, скільки чашок кави було випито в "Друзях" за всі сезони

STYLERСеріали        30.06.2017 - 17:19
"Друзі" (Фото: Warner Bros)
"Друзі" (Фото: Warner Bros)

Чоловік подивився всі серії, щоб порахувати точну кількість

Лондонський письменник і журналіст Кіт Лавлейс вчора зробив дуже важливе соціально дослідження: він опублікував в Twitter діаграму, яка показує, скільки кави кожен персонаж в "Друзях" випив за все 236 епізодів. Шанувальники вважали, що Чендлера можна назвати лідером у вживанні кави, але насправді їм стала Фібі.

Ось діаграма Лавлейса, яка показує рейтинг персонажів по кількості випитих чашок кави:

Фото: скріншот twitter.com/kitlovelace


Але на цьому журналіст не зупинився. Люди повинні знати, як звички до вживання коливалися протягом 10 сезонів. Як видно з наведеної нижче діаграми, Рейчел перебувала дуже низько в перший 4 сезонах, ймовірно, тому, що вона проводила так багато часу офіціанткою, а потім досягла максимуму в 5 сезоні. Також звичка пити каву знизилася в останніх сезонах у всіх персонажів.

Фото: скріншот twitter.com/kitlovelace


Також він підрахував, скільки грошей було витрачено на це задоволення. Мається на увазі, що одна чашка коштувала близько півтора доларів:

Фото: скріншот twitter.com/kitlovelace

Лавлейс розповів в своєму Twitter, що це проект, який він зробив у 2015 році для блогу "PopBitch", побачивши статтю в "Scientific American", в якій просто передбачалося, скільки чашок кави персонажі випили за сезон.
 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top