Зірка "Щоденників вампіра" плаває з акулами на Гаваях

STYLERСеріали        28.06.2017 - 12:50
Фото: Inastagram @nina
Фото: Inastagram @nina

Ніна Добрев насолоджується літом і не забуває про добрі справи

28-річну актрису помітили з океанографом і захисником океану Оушеном Рамсі, коли вони вирушили на пляж в бікіні, щоб зняти фільм для майбутнього документального фільму в Гонолулу на Гаваях.

Пара об'єдналася, щоб зняти новий проект під назвою "Наша планета 360", в якому будуть описані пригоди людей, які працюють в інтересах навколишнього середовища. Під час зйомки Ніна і інша команда мали можливість плавати з акулами і взаємодіяти з морськими черепахами.

Фото: Instagram

"Ці прекрасні істоти були настільки доброзичливі і спокійні, мирно ковзали по воді. Поплисти з дикої рептилією моря було майже чарівно. Мені було так сумно чути кілька днів тому, що Трамп намагається скоротити фінансування для збереження цих дивовижних істот. Їх місце існування знаходиться під загрозою ",  — написала вона в Instagram.

Фото: Instagram

Актриса документує поїздку в своєму Instagram і ділиться тим, що вона дізнається про морських істот і острівну культуру. "Mālama Honua просто перекладається як"піклуватися про нашу Острівну Землю ", але гавайська мова красива і складна. Mālama Honua означає навчання урокам остров'ян, щоб піклуватися і захищати все, що становить наш світ: землю, океани, живі істоти, наші культури і наші громади, " — розповіла Ніна своїм підписникам.

Фото: Instagram

Фото: Instagram

On Top