ru ua

Зірка "Гри престолів" зізналася, що втратила багато ролей, бо не фліртувала з режисерами на кастингах

Зірка "Гри престолів" зізналася, що втратила багато ролей, бо не фліртувала з режисерами на кастингах "Гра престолів" (Фото: HBO)

Актриса розкрила шокуючі факти, з якими стикалася на початку своєї кар'єри

Лена Хіді, відома завдяки своїй ролі Серсеї Ланністер в "Грі престолів", розповіла, що не отримувала ролі, тому що відмовлялася фліртувати на своїх прослуховуваннях.

Про це актриса зізналася в своєму інтерв'ю з Мейсі Уільямс (яка грає Арью Старк) в новому інтерв'ю журналу "Net-A-Porter The Edit". Також вона розповіла про сексизм, з яким стикалася в Голлівуді на початку своєї кар'єри: "Коли мені виповнилося двадцять два роки і я ходила на велику кількість прослуховувань в Штатах, кастинг-директор сказав мені:" Чоловіки беруть ці записи додому, дивляться їх і кажуть : "З ким би ви хотіли переспати?". "Я ніколи не грала в цю гру (на прослуховуваннях) і не фліртувала, ніколи цього не робила".

Хіді поділилася, що вона рада стати знаменитою актрисою в віці 40 років: "Зараз я старше і щасливіше, граючи жінок, які не повинні бути красивими. Цей тиск пропав. Актори (чоловіки) можуть бути "цікавими", але є реальний тиск на жінок , що вони повинні бути красивими і худими ".

Вона вважає, що жінки не отримують достатньо поваги, якої вони заслуговують, і підкреслює, що це не тільки її думку. "Я говорила про це з іншою актрисою і сказала: "Ви згодні, що ви повинні повторити те ж саме сім разів, в той час як чоловік може сказати це один раз, і все його почують?".

"Колеги-чоловіки можуть сказати те ж саме (що я тільки що сказала), і всім це сподобається: "О, це чудова ідея". І я подумаю: "Я тільки що повторила це 19 раз, але ви вирішили не слухати і не брати це до уваги".