ru ua

Зірка "Гри престолів" розповіла про долю Арьи Старк в 7 сезоні

Зірка "Гри престолів" розповіла про долю Арьи Старк в 7 сезоні "Гра престолів" (Фото: HBO)

Мейсі Вільямс поділилася інсайдерською інформацією про майбутнє свого персонажа в серіалі

Мейсі Вільямс, виконавиця ролі Арьи Старк в "Грі престолів", вирішила дати глядачам ще трохи додаткової інформації про наступний сезон. Вона розповіла не так багато, але цього достатньо, щоб фанати могли будувати нові припущення.

"Речі шукають Арью, — сказала вона в інтерв'ю журналу "The Sunday Times", — вона пішла своїм шляхом, що приємно, тому що у неї була така важка подорож. Але ... вони також гірко-солодкі одночасно.Крапка, крапка, крапка".

Це сталося через кілька днів після того, як зірка підтвердила, що її роль, швидше за все, нікуди не дінеться найближчим часом. Вона передбачає, що зможе пережити 7 сезон і з'явитися в фінальному 8. У розмові з журналом "TIME" вона сказала: "Ми тільки що закінчили сьомий (сезон), тому я знаю трохи більше, ніж глядачі вдома".

"Але з точки зору наступного і фінального сезону ми нічого не дізнаємося, поки вони не випустять скрипти, і зазвичай вони випускають сценарії приблизно за місяць до зйомки, тому я не буду знати фінал до самого кінця", — зауважила вона.

Мейсі додала: "Це те, що потрібно для цього шоу. Насправді це дуже добре: якби я знала закінчення прямо зараз, було б дуже складно тримати його в секреті!".

Нагадаємо, що новий грецький промо "Гри престолів" показує, що дракон може знищити армію Ланністерів.