ru ua

Зірка "Гри престолів" стверджує, що Інтернет створив найдобріше покоління

Зірка "Гри престолів" стверджує, що Інтернет створив найдобріше покоління "Гра престолів" (Фото: HBO)

Мейсі Вільямс не вважає, що сучасні технології не псують молоде покоління

Часто відомі актори скаржаться на соціальні мережі і критикують сучасний світ, тому що стають жертвами "троллінгу", пліток і негативу в Twitter і Facebook. У Мейсі Вільямс, виконавиці ролі Арьи Старк в "Грі престолів", інша думка з цього приводу.

"Інтернет завжди не схвалювали. Люди завжди роблять його негативним місцем", — сказала актриса в інтерв'ю "The Sunday Times", коли її запитали про Інтернет. Вона ж навпаки вважає, що онлайн світ допоміг нам досягти доброти і розуміння: "За допомогою Інтернету моє покоління є найбільш прийнятним, ніж це коли-небудь було", — сказала вона. "Ми розуміємо один одного, ми даємо один одному час і не розділяємо людей, тому що вони різні ".

На питання про "тролів" і людей, які знущаються над іншими в мережі, вона відповіла: "Це дійсно меншість". Вільямс також запитали про те, як їй було почати зніматися в "Грі престолів" в 12 років: "У 12 років я була безстрашна і особливо не переймалася, тому мені дуже сподобалося".

"Але коли проходив кожен сезон, тиск посилювався і ставав трохи руйнівним. Всі переживають падіння впевненості. Це також прийшло з статевим дозріванням. Все це трохи згасло, і я втратила упевненість, тепер я повільно повертаюся назад. Перші два роки були дивними, був такий період мого життя, але я оглядаюся назад і думаю, що насправді була не дуже щаслива, тому що у мене не було багато друзів. Я залишила школу і багато працювала".

"Я пам'ятаю, що в другому або третьому сезоні інші актори підходили до мене і говорили: "Твоє життя зміниться". Для мене це не було захоплююче. Я думала: "Я не хочу, щоб це змінювалося, я абсолютно насолоджуюся своїм життям", — поділилася актриса.