ru ua

Зірку "Гри престолів" практично звільнили за потенційний спойлер

Зірку "Гри престолів" практично звільнили за потенційний спойлер "Гра престолів" (Фото: HBO)

Джемма Уілан могла попрощатися зі своєю роллю в серіалі

З моменту свого дебютного епізоду на початку другого сезону "Гри престолів" Джемма Уілан грала в серіалі люту Яру Грейджой. Але актриса недавно зізналася, що один промах практично змусив її попрощатися з шоу навіть раніше, ніж вона почала брати участь в ньому.

В інтерв'ю "The Times" актриса розповіла, як випадковий спойлер створив їй багато неприємностей і конфліктів з творцями шоу. Після того, як вона отримала цю роботу, Джемма захотіла оновити своє резюме інформацією про участь в шоу. І це було величезною помилкою.

Вона пояснила: "Це перший урок, який я отримала, коли влаштувалася на цю работу.Нікто не сказав мені, щоб я мовчала про це. Я просто подумала, що це нормально, і написала в своєму резюме: "Цього літа Джемма буде грати Яру Грейджой в "Грі престолів". І Інтернет збожеволів. Один з прекрасних, чудових продюсерів "престолів" покликав мене до свого кабінету і сказав: "Це дуже серйозно. Через це ми майже не можемо влаштувати вас на роботу".

Команда "Гри престолів" сприймає будь-який витік інформації дуже серйозно, так що фанати можуть тільки порадіти, що Джеммі Уілан дозволили зберегти свою роль. Нагадаємо, що Яра і Теон надали Дейенеріс свої кораблі в обмін на те, що Мати Драконів допоможемо їм розібратися з Еуроном.