ua en ru

"Декомунізація": в мережі показали українську пародію на легендарний хіт "Сектора Газу"

"Декомунізація": в мережі показали українську пародію на легендарний хіт "Сектора Газу" Ігри Приколів 2017/кадр з відео YouTube-каналу " Студія Квартал 95 Online

Коміки переспівали культовий хіт рок-групи

Ведучий нового гумористичного шоу "Ігри приколів 2017" Ігор Ласточкін зробив пародію на легендарну пісню "Демобілізація" групи "Сектор Газу". Ролик про "Декомунізацію" Сектора Реверсного Газу опублікувала Студія "Квартал 95" на своєму YouTube-каналі.

Варто відзначити, що за добу відеоролик набрав майже чотири тисячі переглядів. У номері гумористи торкнулися актуальну тему декомунізації назви українських вулиць.

Наприклад, у словах пісні було порушено те, що "продажні дівчата" тепер твердо стоять на соборності. Коміки також згадали про президента РФ і про те, що якщо потрібно, то можна "проведесті гей-парад за гей-парадом на проспекті Путіна".

Відео: Декомунізація - Сектор Реверсного Газу | Ігри Приколів 2017 (youtube.com/Студія Квартал 95 Online)

Інтернет-користувачі активно прокоментували нове гумористичне відео: "Сектор газу на віки", "Ласточкін запалює, дуже класно", "Супер", "Вічно улюблений сектор газа ...класика .. як на мене!"

"Декомунізація": в мережі показали українську пародію на легендарний хіт "Сектора Газу"Скріншот коментарів youtube.com/Студия Квартал 95 Online

Нагадаємо, мережу підірвала пісня "Кварталу 95" про Путіна, Кім Чен Ина і Меркель.