ua en ru

"Керлінг по-приморськи": в мережі показали наслідки першого снігу у Владивостоці (відео)

"Керлінг по-приморськи": в мережі показали наслідки першого снігу у Владивостоці (відео) Фото: Сніг (kievcity.gov.ua)

Непередбачені опади змусили автомобілі "кататися" з гірки

У мережі показали наслідки "несподіваного" першого снігу в російському місті Владивосток. Відповідні відео опубліковані в соцмережі Facebook.

Автомобілі не могли втриматися на засніженому і слизькому асфальті, в результаті чого, немов на ковзанці, врізалися один в одного. Деякі пасажири на ходу виходили з машин.

"Ось так гірки! Добре, що ніхто не постраждав (не враховуючи машин)", - зазначили в мережі.

"Керлінг по-приморськи! У Владивостоці випав перший сніг", - написав під відео відомий блогер Ілля Варламов.

Відео: Перший сніг у Владивостоці (facebook.com/varlamov)

"Щорічне відео. Вони там, у Владивостоці, напевно, все літо і осінь готуються до того, щоб до початку зими нас веселити", - зазначив Андрій Молчановський.

"Керлінг по-приморськи": в мережі показали наслідки першого снігу у Владивостоці (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/varlamov)

На одному з відео з машини, яка ковзала на дорозі, вибрався пасажир, який і сам намагався втриматися на асфальті та зупинити автомобіль.

Відео: Сніг і машини (facebook.com/themeduza)

"Люди теж постраждали! У травмпунктах страшні черги! Люди падали, ламали ноги, руки, потрапляли під машини!" – відзначили в коментарях.

"Для Владико це нормальне явище. Там все місто - пагорби. Якщо випав сніг, то можна залишати машину і йти пішки", - написала Тетяна Рибачук.

"Здавалося б, місто автосервісів і дешевого уживаного японського автожелеза і гуми. А перевзути перед зимою - не встигають", - прокоментував Віктор Іванченко.

"Над американцями колись сміялися за подібні відео. Ну що, тепер смішно?" – запитали у коментарях під відео.

"Вражає спокій і впертість пішоходів, які бачать повну некерованість автомобілів, і продовжують свій шлях. Навіть не відбігають або, гаразд, хоча б не відійдуть в сторону", – додали в мережі.

"Кожен рік такі смішні відео, причому вулиці і точки зйомки завжди одні й ті ж. Комунальники і любителі липучки та літньої гуми кожен рік бавляться", - зазначив Стас Дашковський.

"Що таке реагенти і мала снігоприбиральна техніка на Далекому Сході ще не знають. Сніг йде рідко..." – з іронією написала Людмила Науменко.

"В Україні в дитинстві завжди так було. Прямо на наш паркан намітало снігу до проводів. Каталися з гірки і дроти руками чіпали. Електропровідність снігу та льоду дуже мала. Дистильована вода. Тільки дроти собою не слід замикати. Смертельно небезпечно", - написала Тетяна Краузе.

"З'їзд любителів літньої гуми", - зазначила одна з користувачів мережі.

"У Владивостоці сніг, напевно, раз у 50 років буває. Ніхто не очікував", – написав Олександр Анікін.

"Чувак, що вилітає з задньої двері та намагається зупинити авто, вразив", - зазначив Анатолій Новожилов.

"Керлінг по-приморськи": в мережі показали наслідки першого снігу у Владивостоці (відео)"Керлінг по-приморськи": в мережі показали наслідки першого снігу у Владивостоці (відео)"Керлінг по-приморськи": в мережі показали наслідки першого снігу у Владивостоці (відео)Скріншот коментарів (facebook.com/themeduza)

До речі, синоптики попереджають про мокрому снігу на сході України.