ua en ru

"Клич правосеков": АТОшник розповів про вплив російської пропаганди в рядах бойовиків

"Клич правосеков": АТОшник розповів про вплив російської пропаганди в рядах бойовиків Колаж РБК-Україна

Боєць розповів курйозні випадки з свого особистого досвіду

Командир 503 окремого батальйону морської піхоти Вадим Сухаревський розповів про вплив російської пропаганди на бойовиків і простих жителів Донбасу. Про це передає "Обозреватель".

Він підкреслив, що жителі сходу України - жертви інформаційної війни. Боєць розповів, які вигадки вірять жертви російської пропаганди.

"У нашому підрозділі, наприклад, ми якось запікали буряк у фользі. В YouTube це відео набрало кілька мільйонів переглядів – і все це з купою коментарів, що ми їмо... серце сепаратистською. Це відео досі можна знайти. Вбийте в YouTube "Як карателі їдять серце сепаратиста". Подивіться. Такий вереск тоді стояв! У Кисельова навіть це відео показували. "Серце сепаратиста" – це взагалі класика. Я ж кажу, там більше мільйона переглядів", - згадує Вадим Сухаревський.

За його словами, бойовики чомусь думають, що на стороні ВСУ воюють іноземні найманці.

"Була ще історія про румунів під Слов'янськом. Ми взяли сепаратиста. І я вже не пам'ятаю, як в діалозі як-то до цього прийшов, щось бійці його там вантажили, а він і каже: "Та ви взагалі тут іноземні найманці!". Питаю у нього: "І звідки ми, по-твоєму?". Відповідає: "Ви – румуни!", - з посмішкою говорить АТОшник.

"Запитую в нього: "А тебе не бентежить, що я з тобою по-російськи розмовляю?". "Добре вас вчили!". Я тоді повертаюся, кажу: Саня, клич правосеков. "Не наааадо!!!", - додав Вадим.

Боєць розповів, що бойовики найбільше боялися "Правий сектор".

В 2014-м "Правий сектор" – це було щось! Ми таких неговірких розколювали! Одна лише фраза: "Клич правосеков" – і відразу ж: "Не треба! Я все розповім!", - згадує військовий.

Нагадаємо, що в Дніпрі помер ветеран АТО, потерпілий під час вибуху.