ua en ru

Голос країни: 7 сезон 14 випуск дивитися онлайн

Голос країни: 7 сезон 14 випуск дивитися онлайн Фото: Суперфінал шоу (1plus1.ua/golos-krainy)

У неділю, 23 квітня, на телеканалі 1+1 вийшов 14 випуск головного вокального шоу країни Голос країни, який можна дивитися онлайн на Styler

У 14 випуску 7 сезону Голосу країни 4 дивовижних голоси змагалися в Суперфіналі за титул кращого голосу країни. Глядачі зробили свій вибір за допомогою голосування в прямому ефірі.

Голос країни: 7 сезон 14 випуск

Три місяці Україна спостерігала за тим, як кращі вокалісти шоу йшли до своєї мрії, але лише четверо з них дісталися до суперфіналу. За перемогу в "Голос країни 7" і любов всієї країни будуть боротися Віра Кекелія з команди Сергія Бабкіна, підопічна Джамали Анна Кукса з Житомира, "космічна" Інгрет Костенко з команди Потапа, а також фіналіст команди Тіни Кароль священик Олександр Клименко.

Весь тиждень з ранку до ночі учасники проводять на репетиціях, оскільки в неділю їм потрібно буде заспівати цілих три пісні. Долю виконавців визначатимуть тільки глядачі, а голосування пройде в три етапи: під час сольних виступів суперфіналістів, дуетів з наставниками, а також індивідуальних номерів. Після кожного з етапів лінія голосування буде закриватися, а результати - підраховуватися. Ім'я переможця ми дізнаємося в кінці ефіру.

Відео: 14 випуск шоу "Голос країни" (1plus1.ua/golos-krainy)

Хто ж завоює почесне звання "голосу країни" та отримає головний приз - пісню, тримісячну ротацію на радіо "Хіт ФМ", кліп та квартиру в Києві, - дивіться в 14-му випуску 7 сезону "Голосу країни" о 21:00 на каналі 1+1 та онлайн у нас на Styler.