ua en ru

Холостяк 8 сезон: фіналістки розповіли про весілля своєї мрії

Холостяк 8 сезон: фіналістки розповіли про весілля своєї мрії Фото: instagram.com/holostyakstb

Учасниці поділилися своїми мріями

У фіналі 8 сезону проекту "Холостяк" опинилися дві зовсім різні дівчини - Галя і Іванна. У кожної з них є шанс побудувати з Рожденом Анусі міцні стосунки і стати його нареченою. Дівчата поділилися, про які весіллях вони мріють. Про це повідомляє Viva!.

22-річна Іванна зізналася, що не хотіла б гучне весілля з великою кількістю гостей. "На моєму весіллі будуть тільки близькі люди. Воно пройде в дуже відокремленому місці, де немає нікого стороннього, куди ніхто не зможе проникнути без мого запрошення. Можливо, це з області фантастики, але я б дійсно хотіла, щоб моє весілля пройшло на якомусь відокремленому острові. Я в красивому білому платті, на березі океану ... І для мене важливі слова клятви, яку ми промовимо з майбутнім чоловіком перед небесами", - сказала дівчина.

Холостяк 8 сезон: фіналістки розповіли про весілля своєї мріїФото: СТБ

25-річна Галя заявила, що хотіла б провести урочисту церемонію в церкві. "Ідеальне весілля - це коли воно перше і останнє. І справа не в тому, як воно буде сплановане, організоване, а в тому, хто на ньому буде присутній. Колись я мріяла, щоб у мене було велике весілля на 500 осіб, щоб там були всі мої знайомі. Але зараз я над цим всім замислююся і розумію, що таку подію потрібно розділяти тільки з близькими людьми. Хочу, щоб урочиста церемонія була в церкві, я ж християнка. І в ідеалі, щоб після весілля ми з чоловіком полетіли кудись в теплі краї, на острови", - відмітила вона.

Холостяк 8 сезон: фіналістки розповіли про весілля своєї мріїФото: СТБ

Нагадаємо, що фінальний 12 епізод 8 сезону Холостяк можна подивитися онлайн на Styler.