ua en ru

Канал Деркача запустив перше в Україні ранкове шоу у форматі інфотейнменту

Канал Деркача запустив перше в Україні ранкове шоу у форматі інфотейнменту Колаж РБК-Україна

"Доброго ранку, Країно!" - унікальний проект

ТРК “Ера-медіа” Андрія Деркача запустила перше в Україні ранкове шоу у форматі інфотейнмент на телеканалі UA:Перший. Про це повідомляє прес-служба телерадіокомпанії.

У повідомленні зазначено, що “Доброго ранку, Країно!” – це перша програма в Україні, яка буде виходити у форматі інфотейнмент.

“ТРК “Ера-медіа” в рамках домовленостей із суспільним мовником UA:Перший стартувала з першим в Україні ранковим шоу у форматі інфотейнмент. Розвиток “Ера-медіа” у новому для України форматі було анонсовано в червні. І вже за чотири місяці наші телевізійники розпочали нову еру в роботі каналу, підготувавши програму у проривному для українського медійного ринку форматі інфотейнмент”, – зазначає прес-служба.

Автори повідомлення відзначають, що сучасна концепція мовлення, якій слідує телеканал “Ера-медіа”, передбачає подачу новин засобами та прийомами розважальних шоу.

“Інфотейнмент дає можливість виготовляти новин у доступному для глядачів форматі – інформаційно-розважальному. Ми будемо знайомити глядачів з подіями в Україні та світі”, – зазначає прес-служба каналу.

На думку творчого колективу програми, інтерактивний формат є також мотиватором, який викладений в анонсі: "Думай. Мрій. Дій. Змінюй. Перемагай".

У прес-службі повідомили, що ведучими ранкового шоу будуть Антон Середа, Тетяна Гончарова та Тетяна Терехова, Влад Волошин, Даня Дорошенко, Слава Соломка, Олена Пушна.

Раніше українська журналістка жорстко висловилася про нове шоу з Марченко.