ru ua

На каналі "Україна" прем'єра "Шоу Братів Шумахерів"

На каналі "Україна" прем'єра "Шоу Братів Шумахерів" Фото: Брати Шумахери (прес-служба дуету)

Ми поспілкувалися з ведучим, автором і актором проекту Сергієм Цвіловським

У суботу, 3 червня, в 21:00 канал "Україна" покаже перший випуск нового гумористичного "Шоу Братів Шумахерів".

Напередодні прем'єри ми поспілкувалися з ведучим, автором і актором проекту Сергієм Цвіловським дізналися у нього всі секрети нового шоу.

Сергій, чим будете дивувати глядачів у новому проекті?

– Насамперед, добрим гумором. Звичайно, зараз його на телебаченні вистачає, тому ми з Юрієм Великим будемо намагатися жартувати не тільки добре, смішно і цікаво, але і найголовніше – у своєму індивідуальному стилі. Я думаю, що глядачі люблять нас за власну подачу, творчий почерк, особливе бачення. Ми постараємося показати насичену програму з чудовими декораціями і гарною телевізійною картинкою. І це буде щось зовсім інше, нове, такими глядач ще не бачив.

Який буде тема першого випуску "Шоу Братів Шумахерів"?

– Перший випуск буде присвячений маївці та всьому, що з нею пов'язано. Весна ось-ось закінчиться, і ми хочемо підбити деякі підсумки. Травень – це дуже знаковий місяць, що асоціюються з відпочинком, свободою, гарною погодою, веселощами і, природно, з пригодами. Це час, коли всі трудящі, нарешті, зможуть розслабитися і відпочити. Ми покажемо взаємини між парами, те, як чоловіки і жінки ставляться до маївки, до природи, адже для когось, наприклад, набагато приємніше в цей час поїхати на шопінг в Мілан.

На каналі "Україна" прем'єра "Шоу Братів Шумахерів"

Фото: Брати Шумахери (прес-служба дуету)

До речі, у першій передачі у нас буде виступати гурт "Тік". Ми запросили саме їх, тому що ці хлопці асоціюються у нас з веселощами, запалом, який створює настрій тієї самої маївки. Відразу хочеться танцювати, спілкуватися, загалом, просто відпочивати.

На каналі "Україна" прем'єра "Шоу Братів Шумахерів"

Фото: Гурт "Тік" (прес-служба дуету)

Будуть номери, присвячені не тільки травневим святам, ми піднімемо дуже багато різних цікавих тем. І найголовніше, наша передача буде нести не тільки розважальний характер, але й пізнавальний – ми покажемо різні ситуацій з жінками, які зможуть стати таким собі лікнепом для чоловіків.

Хтось допомагає писати сцени для проекту?

– В основному, ми з Юрою пишемо вдвох, але такий великий проект неможливо повністю контролювати, тим більше, коли є певні терміни. Ми – люди досить філігранні і можемо написати кілька хороших, якісних номерів. Але для того, щоб їх було багато, потрібно мати набагато більше талановитих людей. Так що в нашій команді більше 20 авторів.

А ви удвох контролюєте весь процес, правильно? Вносьте якісь правки?

– Звичайно, всі номери проходять через нас. Ми відбираємо ідеї, дивимося, чи буде це цікаво публіці, смішно це чи ні. Якщо матеріал нудний або заїжджений – прибираємо.

На каналі "Україна" прем'єра "Шоу Братів Шумахерів"

Фото: Брати Шумахери (прес-служба дуету)

На кого розрахований гумор у вашому новому шоу?

– Ми намагаємося робити наш гумор універсальним, який буде цікавий усім. Наша аудиторія включає навіть дітей. На концерти, які ми даємо, часто приходять діти семи років, можуть навіть підійти і розказати номер, який їм найбільше сподобався. "Шоу Братів Шумахерів", прем'єра якого відбудеться на телеканалі "Україна", – це чоловіче шоу для жінок. Тому ми і набирали до себе в команду акторів обох статей, щоб дивитися на будь-яку ситуацію або питання з двох сторін.

Як ви вважаєте, як виглядає ідеальний чоловік в очах жінок?

– Я вважаю, що жінці потрібен чоловік, який, в першу чергу, зможе її вислухати, який її зрозуміє і на якого можна покластися.

Ви саме такий?

– Звичайно ж, в очах своїх жінок, я намагаюся ним бути. Намагаюся слухати, підтримувати і бути для них опорою.

На каналі "Україна" прем'єра "Шоу Братів Шумахерів"

Фото: Брати Шумахери (прес-служба дуету)

Є щось у поведінці жінок, що вас дратує?

– Яке провокаційне запитання! Я зараз навіть задумався. І, знаєте, в принципі, нічого особливо й немає.

А коли жінка збирається по 2-3 години?

– А я вже морально готовий до цього. Просто знаю наперед, що воно так і буде. Ось завдяки нашому шоу ми можемо підготувати чоловіків до подібних ситуацій. До того ж Юра постійно затримується Юра, як жодна жінка. Так що я вже звик.

Раніше дикцію Парубія жорстко висміяли у новорічній пародії "Вечірнього Кварталу".