ua en ru

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 13 випуск дивитися онлайн

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 13 випуск дивитися онлайн Фото: СТБ

МастерШеф Підлітки 1 сезон 13 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 25 квітня, на каналі СТБ.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 13 випуск показав, як учасники змагалися в найвеселішому конкурсі за весь сезон. Капітани повинні біли пояснити рецепт страви за допомогою жестів, а решта членів команди розгадували його і готували.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 13 випуск

У цьому випуску підлітків очікує класичний конкурс під назвою "Крокодил". Капітанам доведеться без слів пояснити своїй команді, які інгредієнти вони повинні використовувати в своїй страві, що їм потрібно з ними зробити, а також проконтролювати презентацію. Все це команда повинна зробити все за 30 хвилин.

Учасники зіткнуться з нерозумінням і складнощами в поясненні рецепта за допомогою жестів. Тані Куриленко потрібно буде показати соус песто, і вона вирішить передати це через образ білки, яка їсть горішки.

У кого виникнуть проблеми під час конкурсу, і хто одягне чорний фартух, - дивіться в 13 випуску 1 сезону тв-шоу МастерШеф Підлітки в ефірі каналу СТБ і онлайн у нас на Styler.

Відео: МастерШеф Підлітки 1 сезон, 13 випуск (masterchef.stb.ua)

Відео: МастерШеф Підлітки 1 сезон, 13 випуск (masterchef.stb.ua)

Відео: МастерШеф Підлітки 1 сезон, 13 випуск (masterchef.stb.ua)