ru ua

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 16 випуск дивитися онлайн

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 16 випуск дивитися онлайн Фото: СТБ

МастерШеф Підлітки 1 сезон 16 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 16 травня, на каналі СТБ.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 16 випуск показав, хто з учасників став фіналістом сезону, щоб поборотися за звання кращого кулінара.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 16 випуск

У цьому випуску стануть відомі імена щасливчиків, які отримають заповітний іменний кітель і стануть фіналістами сезону. Підлітків чекають найскладніші випробування, які покажуть, чи гідні вони перемоги. У першому конкурсі учасники повинні будуть створити десерти, які будуть виглядати як основні страви.

"Це дуже складне випробування, але воно цілком здійсненне. Головне, згадати сучасні кулінарні техніки і дати волю своїй фантазії", - зазначила суддя Тетяна Литвинова.

У другому конкурсі команди постараються приготувати якомога більше блюд і заробити якомога більше зірочок. Ті, хто отримає чорні фартухи, ще раз пройде приготування страв на каруселі, мідний лабіринт і високі столи.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 16 випуск дивитися онлайнФото: МастерШеф Підлітки 1 сезон, 16 випуск (masterchef.stb.ua)

Хто отримає іменний кітель, а хто поїде додому за крок до фіналу, - дивіться в 16 випуску 1 сезону тв-шоу МастерШеф Підлітки в ефірі каналу СТБ і онлайн у нас на Styler.

МастерШеф Підлітки 1 сезон, 16 випуск​​​​​​​ (відео: masterchef.stb.ua)