ua en ru

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 17 випуск дивитися онлайн

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 17 випуск дивитися онлайн Фото: СТБ

МастерШеф Підлітки 1 сезон 17 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 23 травня, на каналі СТБ.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 17 випуск показав, хто з юних кулінарів зміг перемогти свої найбільші страхи і пройшов до суперфіналу сезону.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 17 випуск

У цьому випуску шістка щасливчиків, які вже отримали свої іменні кітелі, спробує показати всі свої кулінарні навички і пройти до суперфіналу. Настя Кобиляцька, Кароліна Залевська, Таня Куриленко, Юра Турчин, Саша Лукомський та Олег Пархоменко постараються приготувати страви з тих продуктів, з якими вони колись прийшли на кастинг.

"Чим менше учасників в проекті, тим суворіше до них встановлюються вимоги. У фіналі ми вже не будемо вручати нікому чорний фартух. За помилку вони будуть відразу їхати додому", - розповів суддя проекту Дмитро Горовенко.

МастерШеф Підлітки 1 сезон: 17 випуск дивитися онлайнФото: СТБ

У другому конкурсі підлітки зіткнуться з тим, чого найбільше боялися на проекті. Для одного з них великою проблемою стане завдання на логіку, а для іншого робота з субпродуктами.

У третьому випробуванні кулінарні шедеври фіналістів оцінюватимуть учасники минулих сезонів "МастерШеф": Ольга Мартиновська, Асмік Гаспарян, Вова Троцький, Пава, Катя Пєскова, Наталя Левензоні Катерина Велика.

Хто з учасників стане на крок ближче до перемоги, а хто не зможе впоратися зі своїми страхами, - дивіться в 17 випуску 1 сезону тв-шоу МастерШеф Підлітки в ефірі каналу СТБ і онлайн у нас на Styler.

МастерШеф Підлітки 1 сезон 17 випуск (вiдео:masterchef.stb.ua)