ua ru

Панянка-селянка: випуск 132 дивитися онлайн

Панянка-селянка: випуск 132 дивитися онлайн Фото: Панянка-селянка/ Кадр з відео YouTube-канал ТЕТ

У вівторок, 25 квітня, на телеканалі ТЕТ вийшов 132 випуск шоу "Панянка-селянка", який можна дивитися онлайн на Styler.

"Панянка-селянка", 132 випуск показал нам, чи можуть учасниці на кілька днів поміняти свої звички і зануритися в абсолютно інше життя. Богемна "панянка" на деякий час обмінялась місцем проживання з працьовитою "селянкою", доля якої складалася не кращим чином.

Панянка-селянка: випуск 132

У цьому випуску міська дівчина Юнона, яка знайшла себе в ролі гламурного фотографа, захотіла пройти випробування усіма принадами і труднощами сільського життя. Вона на 3 дні покинула Черкаси і переїхала в зовсім маленьке село Рівненської області.

Мешканка цього села, тиха і скромна мати-одиначка, на 3 дні оселилася в квартирі творчої людини, спробувала пожити життям цього успішного фотографа. Саме тут вона мала можливість відчути себе справжньою панночкою, про що так давно мріяла, забути про свою трагічну долю і просто відчути себе щасливою.

Зміни в роботі, житлі та умовах змусять дівчат змінити і свої звички, а чи зможуть вони впоратися з новими правилами, - дивіться в 132 випуску "Панянка-селянка" на телеканалі ТЕТ і онлайн у нас на Styler.