ru ua

Переможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університеті

Переможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університеті Зйомки шоу "Кандидат" (facebook.com/vadim.rabinovich.39)

Вадим Рабінович дав старт новому унікальному телепроекту

Переможець шоу "Кандидат" на телеканалі "112 Україна" отримає прохідне місце в списку партії "За життя" та пройде річне навчання в Стенфордському університеті. Про це заявив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в черговому випуску авторської програми "Хто кому Рабінович".

Сюжет програми "Хто кому Рабінович"

"Ми зараз з каналом "112 Україна" почали мегапроект. З усієї країни записуються люди, йде відбір, заявки подали вже сотні громадян. Щоб ви зрозуміли нелегку долю народного депутата, відразу після передачі у нас будуть з 23:00 до 7 ранку зніматися перші кадри шоу "Кандидат", - розповів парламентарій.

Пізніше Вадим Рабінович опублікував фото з першого знімального дня шоу на своїй сторінці в Facebook, додавши, що "такого на українському ТБ ще не було".

Переможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університетіПереможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університетіПереможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університетіПереможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університеті

Зйомки шоу "Кандидат" (facebook.com/vadim.rabinovich.39)

За його словами, шоу буде проходити наступним чином: під час програми відібране редакцією кількість учасників буде скорочуватися до тих пір, поки не оберуть одного переможця – простої людини з народу. Потім він поїде навчатися в США – і потім же отримає прохідне місце в списку партії "За життя" на найближчих парламентських виборах.

"Думаю, що це дуже правильна тенденція – починати шукати людей з усієї України. Соціальні ліфти у нас мало працюють, адже все в країні спрямовано на підтримку своїх, на кумівство, на корупцію. Впевнений, що це буде дуже цікаво, такого ще не було. Ми з вами разом будемо голосувати, ви будете брати участь в голосуванні, ви будете разом зі мною приймати рішення. Ми побачимо нові обличчя, нових людей, це буде медіаліфт, який відкриє нові таланти. Впевнений, що той, хто переможе в шоу "Кандидат", буде гідним членом партії "За життя", може бути, він навіть стане і приймачем керівника політичної сили. Так що беріть участь, записуйтеся, ще є час!" - закликав Рабінович.

Нагадаємо, що за форматом "Кандидат" – це соціально-політичне реаліті-шоу. Його герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець не тільки отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, але і річне навчання в Стенфордському університеті.

Раніше в ЗМІ просочувалася інформація про те, що це буде найдорожче шоу на українському ТБ за час його існування.

Для участі у проекті потрібно заповнити анкету на сайті і пройти кастинг. В ефір телеканалу "112 Україна" проект вийде в другій половині серпня 2018 року.

Раніше Рабинович розповів, чому необхідно повернути стратегічні підприємства під контроль держави.