ru ua

Від пацанки до панянки 3 сезон: 13 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки 3 сезон: 13 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Від пацанки до панянки 3 сезон 13 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 16 травня, на Новому каналі.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 13 випуск показав, як учасниці вирушили до Індії і пройшли перевірку поганими умовами життя.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 13 випуск

У цьому випуску пацанки відправляться до Індії, де будуть роздавати їжу і надавати медичну допомогу місцевим жителям. Супроводжуючим Яни, Марини, Марії і Діни став заступник директора Школи панянок Андрій Бурлуцький. "В Індії було дуже важко. Не стільки фізично, скільки морально. Ми майже не спали, іноді не вистачало часу навіть поїсти", - сказала Діна.

"Це був дуже корисний досвід для дівчат, який перевернув їх свідомість з ніг на голову. Вони були на межі витривалості, як і вся знімальна група. Повірте, я, який відвідав близько 60 країн (а це 25 відсотків світу), в Індії вперше відчув страх за життя", - зізнався Бурлуцький.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 13 випуск дивитися онлайнФото: Від пацанки до панянки 3 сезон, 13 випуск (ledi.novy.tv)

Що пережили пацанки в Індії, і хто залишиться на проекті після всіх випробувань, - дивіться в 13 випуску 3 сезону тв-шоу Від пацанки до панянки в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Від пацанки до панянки 3 сезон, 13 випуск (відео: YouTube/Новий канал)