ua en ru

Від пацанки до панянки 3 сезон: 14 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки 3 сезон: 14 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Від пацанки до панянки 3 сезон 14 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 23 травня, на Новому каналі.

Від пацанки до панянки 3 сезон, 14 випуск - на проект повернулася одна з учасниць, і дівчата поборолися за місця в фіналі проекту.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 14 випуск

У цьому випуску на проект повернеться Даша, яку вигнали минулого тижня. Пацанка вже підтвердила це в своєму Instagram. "Ну як вам такий поворот подій? Так, мене повернули, тому що кращих не виганяють", - зазначила Куровська. Судді вирішили, що дівчина чудово проявила себе під час випробувань в Індії.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 14 випуск дивитися онлайнФото: скріншот Instagram

Цілий тиждень, поки трійка інших фіналісток була за кордоном, Даша провела вдома в Житомирі. Але після цього її дуже порадував дзвінок редактора шоу. "Каже, приїжджай до Києва, потрібно відзняти проходки, але візьми з собою більше одягу. На останніх словах я відчула щось недобре. І все-таки приїхала. Ми пішли з редактором пити каву в кафе. І поки говорили, у мене дзвонив телефон. Я не хотіла відповідати, тому що ми спілкувалися. Але редактор вмовила. І тут в телефоні чую голос пані Фреймут, яка говорить: "Дар'я, доброго дня. Ми хочемо повернути вас у Школу панянок"", - згадала дівчина.

Як інші пацанки відреагують на повернення Даші, і кому з них доведеться покинути проект перед фіналом, - дивіться в 14 випуску 3 сезону тв-шоу Від пацанки до панянки в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Від пацанки до панянки 3 сезон 14 випуск (вiдео:ledi.novy.tv)