ua en ru

Від пацанки до панянки 3 сезон: стало відомо, хто покинув проект за крок до фіналу

Від пацанки до панянки 3 сезон: стало відомо, хто покинув проект за крок до фіналу Фото: Новий канал

Школу панянок покинула Марія Козел

Ще в минулому випуску нам назвали імена фіналісток, але на цьому тижні виявилося, що до дівчат знову приєдналася Дар'я Куровська. Так, учасницям знову довелося боротися за місце в фіналі. Діна і Яна найкраще пройшли випробування чотирнадцятого тижня, але судді вирішили попрощатися з Марією Козел. Про це повідомляє прес-центр Нового каналу.

"Всі дівчата, залишаючи Школу панянок, плакали і просилися назад. Я пішла з посмішкою. Дуже вдячна всім, хто робив цей проект, я взяла з нього максимум для себе і змінилася", - заявила Маша.

Марія зізналася, що після повернення додому вона сильно змінила своє життя. "Я не усвідомлювала глобальності своїх проблем. В Школі панянок мені показали, як виглядаю з боку. І це пішло на користь. За тиждень вдома з сином, батьками і чоловіком я, наприклад, майже не матюкалася. Переоцінити ставлення до сім'ї. Розумію, що повинна більше цінувати їх і говорити про те, що люблю. Я готова на колінах просити вибачення у них за свою стару поведінку", - сказала вона.

Від пацанки до панянки 3 сезон: стало відомо, хто покинув проект за крок до фіналуФото: Новий канал

Переосмислити своє життя Маші допомогли психологи Нового каналу. "До нас приїжджала психолог Олена. Вона дуже на мене вплинула. Пояснила, як я повинна поводитися з сином і батьками, що потрібно змінити в своєму ставленні до них", - додала дівчина.

Нагадаємо, що подивитися 14 випуск 3 сезону шоу Від пацанки до панянки можна онлайн на Styler.