ru ua

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоу

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоу Фото: Марта Марнауз до і після шоу (прес-служба СТБ)

Вже восьмий рік глядачі спостерігають за трансформацією учасників проекту

У четвер, 30 серпня о 20:00 на телеканалі СТБ стартує новий сезон самого вагомого шоу країни "Зважені та щасливі!". Глядачі спостерігають за дивовижною трансформацією учасників вже восьмий рік. З товстих безпомічних людей вони перетворюються у здорових і щасливих. Багато учасників після проекту створюють власні марафони схуднення, або ведуть щоденники в Instagram, адже коли за тобою спостерігають тисячі людей, складно їх підвести. Пропонуємо згадати перших учасників проекту, і подивитися, як вони виглядають зараз – через 7 років.

Наталія Загородня брала участь у першому сезоні. У свої 44 роки вона зважилася змінити життя і прийти на проект, щоб схуднути. Наталя прийшла з вагою 112 кг і схудла на 41 кг.

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоу

Фото: Наталія Загородня (прес-служба СТБ)

Володимир Однорог був учасників другого сезону. Коли він прийшов на проект, його вага становила 130 кг. Зараз у Володимира прекрасна сім'я, і він не тільки чудово виглядає, але й допомагає іншим худнути.

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоу

Фото: Володимир Однорог (прес-служба СТБ)

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуЗважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоу

Фото: Володимир Однорог (прес-служба СТБ)

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоу

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуФото: Володимир Однорог і Умберто (прес-служба СТБ)

Михайло Репех був учасником першого сезону проекту. У 18 років він важив цілих 150 кг! Зараз Міша в прекрасній формі і бігає марафони.

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуЗважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуФото: Михайло Репех (прес-служба СТБ)

Христина Кирчіу брала участь у другому сезоні. У 22 роки вона важила 135 кг. Для молодої дівчини це була страшна цифра, але на проекті Христина взяла себе в руки і змінилася. І зараз виглядає краще, ніж у свої 20 років.

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуЗважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуФото: Христина Кирчіу (прес-служба СТБ)

Марта та Андрій Марнауз. Марта Карпенко прийшла на другий сезон шоу з вагою 135 кг. Там вона знайшла не тільки нове здорове життя, але й щасливе, адже зустріла майбутнього чоловіка – також учасника проекту Андрія Марнауза. Вага Андрія тоді становив 168 кг Пара одружилася і у зв'язку зі складними пологами і хворобою дитини, знову набрала вагу. Березня і Андрій – єдині учасники "Зважених та щасливих", яким дали другий шанс і вони повторно брали участь в проекті в сьомому сезоні.

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуФото: Марта Марнауз (прес-служба СТБ)

Зараз вони чудово виглядають і щасливі! Марта робить марафони схуднення і дає поради, засновані на особистому досвіді.

Зважені та щасливі: як зараз виглядають учасники перших сезонів шоуФото: Марта і Андрій Марнауз і Марина Узєлкова (прес-служба СТБ)

Зазначимо, що у цьому році тема сезону – батьки і діти. Також глядачі побачать нову ведучу, якою стала блогер Мирослава Ульяніна. Тренери проекту – Марина Боржемская-Узєлкова, В'ячеслав Узєлков, Василь Вірастюк.

Нагадаємо, що 26 серпня вийшов перший випуск нового сезону популярного танцювального телешоу "Танці з зірками", в якому беруть участь багато українських зірок, серед яких телеведучі Маша Єфросиніна та Леся Нікітюк, відомий фітнес-тренер Аніта Луценко, солістка "Неангелів" Слава Камінська і багато інших.

Ведучими в цьому сезоні стали Юрій Горбунов та Тіна Кароль, а за лаштунками з учасниками розмовляв співак DZIDZIO. У кріслах журі, як і в минулому сезоні, сидять Дмитро Монатік, Катерина Кухар і Влад Яма. Всього у шоу бере участь 14 пар, після першого ефіру поки що ніхто не вибув.

Раніше стало відомо, що відомий силач стане учасником 8-го сезону "Зважені та щасливі". Заслужений майстер спорту України і володар титулу "найсильніша людина світу" нарівні з іншими учасниками буде худнути під наглядом Марини Боржемской-Вузликової і В'ячеслава Узєлкова.

До речі, відомий український дієтолог Світлана Фус розповіла, які ключові помилки люди часто роблять при схудненні і чому так робити не можна.

Фітнес-тренер Аніта Луценко про харчуванні, тренуваннях і схуднення до літа