ua en ru

Аккаунт соцмережі в оренду: чим це може бути небезпечно

Аккаунт соцмережі в оренду: чим це може бути небезпечно Колаж РБК-Україна

Українцям пропонують заробити

Жителям України часто надходять пропозиції про здачу в оренду свого аккаунта в популярній соцмережі Facebook. Проте такий вид заробітку може призвести до неприємностей. Про це повідомляють "Факти".

За словами аналітика-розслідувача Міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Христини Добровольської, користувачам соцмережі пропонують близько 60 доларів в місяць за логін і пароль від Facebook-сторінки.

Можуть заплатити і більше, якщо у сторінки є історія і в фотоальбомі є особисті фотографії.

При цьому експерт попереджає, що потрібно бути обережним, оскільки, хоча і кажуть, що аккаунт в соцмережі буде використовуватися для реклами, може бути, що від вашого імені будуть розганяти якусь негарну інформацію, в тому числі і екстремістську.

Нагадаємо, що для клієнтів Приватбанку шахраї придумали нову аферу. Клієнтам банку пропонують винагороду в 8000 тисяч гривень. Щоб нібито отримати гроші необхідно взяти участь в опитуванні.

Раніше повідомлялося, що таксі Києва грабують людей з допомогою снодійних препаратів за типом клофеліну. Шахраї активні в нічний час і шукають своїх жертв серед нічних клубів і ресторанів.

Ми також писали про те, що спритні аферисти винайшли нову схему обману українців. Жертвами часто стають люди, які продають дорогі речі в інтернеті.