"Навіщо він мені потрібен?": Бабуся Вороненкова не хоче, щоб його ховали в Росії

Бабуся Вороненкова не хоче, щоб його ховали в Росії
Фото: Денис Вороненков

Останній раз родичка бачила вбитого екс-депутата в минулому році

96-річна бабуся загиблого екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова розповіла про свої стосунки з онуком.

"Я не пам'ятаю, коли бачила Дениса. Перед Новим роком бачила. Ну, може, п'ять місяців тому його бачила. Мені хтось казав, що він в Україну переїхав жити. А до цього він жив десь у Москві", - розповіла Олександра Петрівна в коментарі виданню Life.

Пенсіонерка розповіла, що онук відвідував її приблизно раз у кілька місяців, залишав трохи грошей. Мало що чула, але знала, що Вороненков одружився на актрисі.

"На артистці одружився там якійсь. В Україну переїхали, там у них хлопчик з'явився, Ваня... Нічого поганого про нього сказати не можу. Він зі мною не жив, він мене не бив", - сказала вона.

Що ж стосується перевезення та поховання онука на історичній батьківщині, тут пенсіонерка висловилася проти.

"Навіщо він мені потрібен, в Росію привозити я його буду? Навіщо я його буду привозити, він зі мною не жив. Родичі поки про це теж нічого не говорили", - резюмувала пенсіонерка.

Нагадаємо, що 23 березня в 11:40 в центрі Києва невідомі розстріляли з автоматів двох осіб на розі вулиць Пушкінської та бульвару Шевченка. Інцидент стався в 11:40 біля готелю Premier Palace. Однією з жертв бандитів став колишній депутат Госудумы РФ Денис Вороненков.

Раніше теща убитого депутата Вороненкова подякувала Богові за вбивство зятя.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся