ua en ru

Балчун особисто вибачився за засніжений вагон поїзда Одеса-Ужгород

Балчун особисто вибачився за засніжений вагон поїзда Одеса-Ужгород Фото: Войцех Балчун (112 Україна)

Чиновник прокоментував фото обурених пасажирів, яка раніше з'явилася в соцмережі

"Укрзалізниця" проведе розслідування неналежного розміщення пасажирів Одеської залізниці. Про це заявив голова правління компанії Войцех Балчун.

"Жодна скарга не залишиться без уваги. У ситуації розбираємося", - заявив він на своїй Facebook-сторінці, коментуючи жахливі умови в пасажирському поїзді сполученням Одеса-Ужгород.

За його словами, 10 січня до Південної Пальміри приїде комісія для перевірки керівництва депо.

"Є питання щодо керівництва депо. Провідники скаржаться на якість вугілля. Відібрали проби, віддали на експертизу. Пасажири не повинні страждати. Вибачте за незручності", - написав Балчун.

Жодна скарга не залишиться без уваги. У ситуації розбираємось.Поїзди Одеського формування. У вівторок туди їде комісія ...

Опубліковано Войцех Балчун 8 січня 2017 р.

Нагадаємо, що 7 січня одеситка Олена Пономарьова, яка їхала поїздом Одеса-Ужгород, поскаржилася на холод і сніг, у вагоні. Розповідь жінки відразу отримала резонанс в соціальних мережах.

"Пристойно замерзнувши на пероні, я з радістю забігла в вагон. Те, що там не топлять, я зрозуміла тільки через годину... Після п'яти-шести настійних прохань мене і п'ятьох сусідів, яких я намовила не миритися з тим, що відбувається, таки переселили у сусідні вагони. Тут дійсно тепло", - написала вона на своїй Facebook-сторінці.

На вулиці -14, на вокзалі трохи тепліше. І тут довгоочікуване: оголошується посадка на поїзд. Пасажири галасливим натовпом (с) йдуть...

Опубліковано Еленою Пономаревою 7 січня 2017 р.

До речі, "Укрзалізниця" призначила рекордну кількість поїздів на зимові свята.