ru ua

У базу "Миротворця" внесли відомого російського політика

У базу "Миротворця" внесли відомого російського політика Фото: "Миротворець"(facebook.com/myrotvorets.center)

За участь у спробах легалізації анексії АР Крим

База даних українського сайту "Миротворець" поповнилася черговим відомим прізвищем. В неї внесли голову Центральної виборчої комісії (ЦВК) Росії Еллу Памфилову. Про це повідомляє "Слово і Діло".

В базу даних сайту "Миротворець" потрапила голова Центральної виборчої комісії Росії Елла Олександрівна Памфілова .

Як стверджують представники "Миротворця", її внесли у чорний список за те, що вона робила замах на територіальну цілісність і безпеку України, порушувала державний кордон з метою проникнення в окупований російськими загарбниками Крим.

Крім того, Еллу Памфилову звинувачують в участі в пропагандистських заходах Росії проти України та участі в спробах легалізації приєднання Криму.

Елла Олександрівна Памфілова – російський державний діяч і політик. Посаду голови Центральної виборчої комісії Російської Федерації вона обіймає з 28 березня 2016 року. До цього, протягом декількох років Памфілова була Уповноваженим з прав людини в Російській Федерації.

В 90-х роках Елла Памфілова займала посаду міністра соціальної політики, була головою Ради при Президенті РФ зі сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства і прав людини, була депутатом Державної Думи, а також народним депутатом СРСР.

У базу "Миротворця" внесли відомого російського політика

Фото: Елла Памфілова на "Миротворці" (myrotvorets.center)

Сайт "Миротворець" з'явився в 2014 році. На ньому розміщена база даних осіб, яких українці називають "сепаратистами" або "агентами Кремля". У базу даних регулярно вносяться російські політики, діячі культури та журналісти.

До речі, актор, що підтримує анексію Криму здивувався попаданням в "Миротворець".

Російський актор театру і кіно Леонід Ярмольник, який підтримує анексію Криму, дуже здивувався потраплянню в "чорний список" українського проекту "Миротворець". Про це повідомляє Russia Today.

"Цієї події вже тисяча років. Я у них включений. Чому включений, не знаю", — заявив Леонід Ярмольник.

Рекомендуємо подивитись: Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією

Відео: video.rbc.ua