ua en ru

Британський волонтер розповів про жахливі умови в зоні АТО

Британський волонтер розповів про жахливі умови в зоні АТО Фото: Українські військові (flickr.com/ministryofdefenceua ©Роман Туровець)

Рівень життя на сході України дорівнює рівню життя в найбідніших країнах Африки

Британський викладач і волонтер Райнер-Елк Андерс, який неодноразово бував у зоні АТО, розповів про ситуацію на сході України. Коротко про його виступ розповіла український волонтер Наталя Юсупова, яка була присутня на заході, присвяченому темі гуманітарної кризи в Україні. Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

"Росія, це та країна, яка ніколи не зможе жити мирно. Я мав можливість їздити до міст в зоні АТО і бачити, як живуть сім'ї і діти в жахливих умовах", - висловився британський волонтер.

Він повідомив, що згідно з даними статистики рівень життя на сході України дорівнює рівню життя в найбідніших країнах Африки. Зокрема, волонтер розповів про те, що 3,8 млн людей є біженцями і потребують гуманітарної допомоги.

Навчальні заклади зруйновані через бойові дії, більшість дітей не мають навіть базових речей, а школи, будинки і дороги знаходяться в катастрофічному стані.

Крім того, місцеве населення не має газопостачання та електрики, більшість людей опалює свої будинки дровами. В цей же час, обстріли не припиняються, і місцевість є вкрай небезпечною для життя.

Також волонтер розповів шокуючі історії про те, що в зоні АТО багато людей помирає від хвороб, які насправді можна легко вилікувати в нормальних умовах.

Деякі люди закінчують життя самогубством через біль та хвороби. Зокрема, він повідомив про випадок, коли нещодавно дитина померла від діабету, так як нікому було її лікувати. Більшість людей мають величезні психологічні травми, багато хто не виходить з будинків і не живе нормальним життям.

Виступ британського викладача і волонтера, який неодноразово бував у зоні АТО, він підтримує Україну і дуже...

Опубліковано Nataliia Yusupova 19 квітня 2017 р.

Нагадаємо, волонтер розповіла зворушливу історію про вбитого бійця АТО.