ua en ru

Колишній Папа Римський Бенедикт випив пива на 90-річчя

Колишній Папа Римський Бенедикт випив пива на 90-річчя Фото: Колишній Папа Римський відзначив день народження пивом (freeimages.com/pavlo araujo)

Екс-глава католицької церкви відзначив свій день народження

Колишній Папа Римський Бенедикт XVI вирішив відзначити свій 90-річний ювілей великим кухлем пива. Про це повідомляє офіційне видання Святого Престолу L'Osservatore Romano.

altФото: Колишній Папа Римський Бенедикт XVI (L'Osservatore Romano/Pool Photo via AP)

На опублікованому знімку зображений екс-глава католицької церкви разом зі своїм старшим братом монсеньйором Георгом XVI, який також не відмовився від напою. Компанію їм склали гості з рідної Баварії.

altФото: Екс-Папа Римський Бенедикт XVI (L'Osservatore Romano/Pool Photo via AP)

День народження колишнього Папи Римського Бенедикта XVI збіглося з Великоднем, який відзначався у неділю, 16 квітня. Але святкував свій ювілей Бенедикт XVI в понеділок, 17 квітня.

До речі, Папа Римський Франциск згадав про Україну у великодньому посланні. Глава католицької церкви побажав нашій країні дійти згоди.

"Нехай же Добрий Пастир допоможе Україні, ще досі пригніченій кривавим конфліктом, знайти згоду, і супроводжує ініціативи, спрямовані на полегшення горя тих, хто страждає від його наслідків", - сказав Папа Римський.