ua en ru

"Щоб воно згоріло там все до біса собачим з усіма берізками": Бабченко розповів, як "любить" батьківщину

"Щоб воно згоріло там все до біса собачим з усіма берізками": Бабченко розповів, як "любить" батьківщину Колаж РБК-Україна

Також блогер звернувся до читачів з проханням про фінансову допомогу

Відомий російський опозиційний журналіст і блогер Аркадій Бабченко, який виступає проти політики Путіна, розповів про свої почуття до Росії під час відвідування кордону з РФ. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Приїхав на кордон з "Мордором". Стою біля шлагбаума. Дивлюся на ту сторону. Курю. Берізки, рідні простори, цибулинки куполів, дитинство, отроцтво, Тарковський, Батьківщина, ось це все. Ностальгія? Туга? Бажання повернутися?" – написав він.

Журналіст каже, що ніяких почуттів або ностальгії відвідування кордону не принесло.

"Плюнув, пробурмотів під ніс "та щоб воно згоріло там все до біса собачим з усіма берізками", розвернувся, виматерився, і пішов назад", - розповів Бабченко.

Також блогер звернувся до читачів з проханням про фінансову допомогу.

"Продовжуємо підбивати підсумки року. Якщо хтось вважає, що цей рік я прожив не даремно і був чимось корисний суспільству, то виписати мені премію і тринадцяту зарплату можна тут: Яндекс-гаманець, номер 410 011 372 145 462; в Сбербанку карта номер 4276 3800 8339 8359; Приват-банк карта номер: 5168 7423 3613 0608", - підсумував він.

"Щоб воно згоріло там все до біса собачим з усіма берізками": Бабченко розповів, як "любить" батьківщину

Скріншот поста (facebook.com/babchenkoa)

Користувачі соцмережі відреагували на пост Бабченка, бурхливо обговорюючи його в коментарях.

"Щоб воно згоріло там все до біса собачим з усіма берізками": Бабченко розповів, як "любить" батьківщину"Щоб воно згоріло там все до біса собачим з усіма берізками": Бабченко розповів, як "любить" батьківщину"Щоб воно згоріло там все до біса собачим з усіма берізками": Бабченко розповів, як "любить" батьківщину

Скріншот коментарів (facebook.com/babchenkoa)

Нагадаємо, що Аркадій Бабченко розповів, як корупційний вплив стало одним з найбільш ефективних інструментів у гібридної війні Росії і Заходу.