День шопінгу: де в Україні будуть розпродажі

STYLERLIFE        10.11.2016 - 18:45
Фото: День шопінгу 11 листопада (art-assorty.ru)
Фото: День шопінгу 11 листопада (art-assorty.ru)

У Всесвітній день шопінгу 11 листопада магазини пропонують знижки і привабливі акції

Всесвітній день шопінгу 2016 в Україні - відмінна можливість придбати найрізноманітніші товари зі знижкою для тих, хто не може дочекатися знаменитої "чорної п'ятниці". Про те, як пройде День шопінгу, і в яких магазинами 11 листопада можна розраховувати на грандіозні розпродажі, дізнайтеся на Styler.

Всесвітній день шопінгу 2016: хто придумав це свято

Свято прийшло до нас з Китаю, де вперше День шопінгу провели в 2009 році. Всесвітній день шопінгу - це маркетинговий хід китайського інтернет-ресурсу Alibaba Group, придуманий за аналогією з американською Black Friday. Знижки від яких неможливо було відмовитися, залучали таку велику кількість покупців, що в 2013 році Всесвітній день шопінгу обійшов навіть "чорну п'ятницю".До речі, 11 листопада в Китаї також відзначається день одиноких людей, придуманий китайськими студентами спеціально для знайомств чоловіків та жінок без пари. Але популярність фестивалю розпродажів вже затьмарила холостяцьке свято.

Всесвітній день шопінгу в Україні

Спочатку 11 листопада грандіозні знижки і розпродажі для покупців влаштовували тільки інтернет-магазини Піднебесної. Одним з таких є популярний на сьогоднішній день по всьому світу Aliexpress. День шопінгу на даному інтернет-ресурсі щорічно  проходить зі знижками, розмір яких досягає до 90%.

День шопінгу на АліекспрессФото: День шопінгу на Аліекспресс (aliexpress.com)

Для українців розпродаж на Аліексресс старутют в 10:00 11 листопада 2016 року. Організатори фестивалю покупок обіцяють знижки на мільйон товарів різних брендів, а також розіграші та конкурси з грошовими призами.

На online торгових майданчиках будуть представлені бренди одягу (GAP, NFL, Victoria's Secret, Macy's, Zara, Nike, Uniqlo, TopShop, Adidas, Levi's), електроніка (Apple, Bose, Samsung, Beats, FitBit, Dyson, iRobot, Haier), косметика (Estee Lauder, L'Oreal, Guerlain, Bobbi Brown), продукти харчування (Mars, Nestle, Danone, Starbucks).

Крім Aliexpress розпродажі у Всесвітній день шопінгу проведуть і такі китайські магазини, як alibaba.com, gearbest.com, taobao.com. GearBest запропонує не тільки гаджети, але і одяг. Жіночі та чоловічі зимові пуховики і куртки запропонують придбати 11 листопада за дуже привабливими цінами.

День шопінгу 11 листопадаФото: День шопінгу 11 листопада (gearbest.com)

Українські магазини також приєднаються до Всесвітнього дня шопінгу. На знижки 11 листопада можна буде розраховувати в магазинах елктронікі і побутових товарів АЛЛО, Ельдорадо,Rozetka, Фокстрот, где протягом 11-13 листопада ціни на товари будуть істотно знижені.

Свято шоперів в Comfy

Фото: Свято шоперів в Comfy (comfy.ua)

Розпродажі в ці дні теж пройдуть і в мережі магазинів Comfy. Організатори акції обіцяють знижки до 50%.

On Top