ru ua

Діти на Прикарпатті на Новий рік залишаться без Діда Мороза і Снігуроньки

Діти на Прикарпатті на Новий рік залишаться без Діда Мороза і Снігуроньки Фото: Улюблені персонажі дітвори на новорічних ранках - Дід Мороз І Снігуронька

Такі добре знайомі персонажі на дитячих новорічних ранках, на яких росло і виховувалося не одне покоління, потрапили під "декомунізацію"

Управління освіти Івано-Франківської міської ради зараз розглядає питання скасування новорічних ранків у дитсадках і школах за участю Діда Мороза та Снігуроньки, повідомляє видання PRESS-ЦЕНТР.

Чиновники посилаються на лист, яке вони отримали від батьків. У своєму зверненні батьківська громада просить розглянути питання доцільності запрошувати на новорічні свята у садки і школи "пережитків старої системи - Діда Мороза і Снігуроньку". Батьки відзначають в листі, що в українського народу є свій новорічний персонаж - Святий Миколай, а Різдво Христове - воістину український національний свято.

Варто зазначити, що для більшості навчальних закладів у цьому регіоні таке прохання не виглядає дивно. Наприклад, у львівських дитсадках і школах вже лет десять як на новорічних ранках немає Діда Мороза і Снігуроньки. Тут їх давно замінив Святий Миколай з Ангелом. Причому на Львівщині це було зроблено без будь-яких рекомендацій чиновників і прохань від родителїй.

До речі, Styler радить, в чому зустрічати Новий рік 2016, як прикрасити будинок і скласти святкове меню.