ua en ru

Диплом за $350: скандальний студент хоче продати свою історію в ЗМІ

Диплом за $350: скандальний студент хоче продати свою історію в ЗМІ Купив диплом - студент з Миколаєва потрапив у новий скандал (колаж РБК-Україна)

Студент зробив таку заяву заради хайпу, впевнені в університеті

Студент миколаївської "могилянки", який стверджує, що купив диплом за 350 доларів, зробив таку заяву заради хайпу, впевнені його одногрупники. А керівництво вишу збирається подавати заяву в поліцію, щоб привернути його за наклеп, передає ТСН.

Одногрупники розповідають, що випускник Олександр Ананко, вчився погано, але завжди хотів стати відомим блогером. Крім того, вони стверджують, що хлопець у цей день вів себе неадекватно, ніби перебував під впливом алкоголю або наркотиків. Хоча сам Олександр заперечує, запевняючи, що не п'є і не вживає наркотики.

На прохання журналістів дати інтерв'ю, Ананко попросив матеріальну винагороду у вигляді п'яти тисяч гривень "для початку", мотивуючи це тим, що йому потрібно покрити витрати на дорогу і проживання. Купівлю диплома у телефонній розмові він підтвердив, але сказав, що купив його в іншому місці (не в університеті - Ред.).

В університеті розповідають, що останні півроку студент не відвідував виш, оскільки, за його словами, весь цей час заробляв в Польщі на лікування хворої матері. Керівництво закладу увійшло в його становище і дозволило захиститися.

За словами декана, Олександр захищав диплом, але зробив це погано, за що отримав мінімальний бал - "трійку". Зараз диплом перевіряють на плагіат, якщо цей факт доведуть, його буде анульовано.

Купив диплом - студент з Миколаєва потрапив у новий скандал (відео: ru.tsn.ua/video)

Нагадаємо, інцидент стався в актовій залі Чорноморського Національного Університету імені Петра Могили в п'ятницю, 1 березня. Після того, як студент почав виголошувати свою скандальну промову, декан забрав у нього мікрофон, а випускника виштовхали зі сцени його ж одногрупники.

Після чого він продовжив свою промову вже під сценою: "350 доларів я заплатив за дипломний. Працював у Польщі. Спасибі. Велика честь", - сказав студент і розірвав диплом. Хоча, за словами декана, він пошкодив лише обкладинку, а сам документ залишився цілим.

До речі, нещодавно в Донецькому медичному університеті, філія якого зараз у Кропивницькому, стався скандал - були відраховані 850 іноземних студентів з 20 країн з причини заборгованості за навчання. Після цього студенти-медики виступили з протестами - вони заявили, що оплачували навчання.