Директор "Артека" розповів про відпочинок дітей Башара Асада в анексованому Криму

Директор "Артека" розповів про відпочинок дітей Башара Асада в анексованому Криму
Фото: Артек (artek.org)

Директор табору підтвердив інформацію про відпочинок дітей Башара Асада

Директор міжнародного дитячого центру "Артек", який знаходиться в окупованому Криму, розповів подробиці відпочинку дітей сирійського президента Башара Асада. Про це пише УНІАН.

Троє дітей Башара Асада та його дружини Асми Асад – сини Карім і Хафез, а також дочка Зейн відпочивали в міжнародному дитячому центрі "Артек", який знаходиться в анексованому Криму. Директор дитячого табору Олексій Каспржак підтвердив цю інформацію.

Зокрема, директор міжнародного дитячого центру "Артек" повідомив, що в таборі можна відпочивати лише одну зміну в році і для дітей сирійського президента Башара Асада винятків не робили.

"Так, вони відпочивали. Вони відпочивали як звичайні діти. Діти з таким прізвищем у нас були. Хто їх тато, я не знав", - сказав директор табору Олексій Каспржак.

Крім того, він зазначив, що діти сирійського президента розмовляли двома мовами – англійською та арабською. І на думку Олексія Каспржака, дітям у міжнародному дитячому центрі сподобалося.

"По-моєму, їм сподобалося. Вони досить спортивні хлопці, якщо я правильно пам'ятаю", - зазначив Каспржак.

Нагадаємо, інформація про те, що діти президента Сирії Башара Асада відпочивали в міжнародному дитячому центрі "Артек", який розташований на території анексованого Криму з'явилася в російських ЗМІ в неділю, 16 квітня.

Інформацією про це поділився депутат російської Держдуми Дмитро Саблін, який особисто був присутній на зустрічі сирійського президента з російськими парламентаріями.

Президент Сирії Башар Асад на зустрічі з російськими парламентаріями розповів, що його діти відпочивали в минулому році в міжнародному дитячому центрі "Артек", який знаходиться в анексованому Росією Криму. Лідер Сирії повідомив, що після цього відпочинку, його діти стали краще розуміти Росії.

До речі, президент Сирії потрапив в базу "Миротворця".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся