ru ua

У "ДНР" на похорон Захарченко бюджетників "зганяють" разом з сім'ями

У "ДНР" на похорон Захарченко бюджетників "зганяють" разом з сім'ями Фото: Олександр Захарченко (vk.com id26155524)

Повідомлення, отримане бюджетниками, було озвучено в наказовому порядку

Через загибель ватажка самопроголошеної республіки "ДНР" Олександра Захарченко, після якої почалися масові затримання і арешти місцевих жителів, працівників бюджетної сфери зобов'язали прибути на його похорон разом зі своїми сім'ями. Варто зазначити, що заяву було зроблено в наказовому порядку. Інформацію про це повідомили на сайті інформаційного порталу "Укрінформ".

Обурені місцеві жителі розповіли: "Прийшов наказ і зобов'язують нас під розпис обов'язково всім бути з сім'ями на похоронах Захарченко" – так зазначено в повідомленні джерела.

Нагадаємо, що в самому центрі окупованого Донецька 31 серпня прогримів вибух. Це сталося в ресторані "Сепар", який знаходиться на бульварі Пушкіна. Після вибуху стало відомо про те, що Захарченко був смертельно поранений. За попередніми даними, які повідомили російські ЗМІ, одна людина загинула, троє постраждали.

Пізніше в "ДНР" підтвердили смерть Захарченко. Прес-секретар ватажка "Донецької народної республіки" Олена Алексєєва підтвердила його загибель.

Наші відважні дівчата в лавах української армії (video.rbc.ua)