ua en ru

"Задоволені життям": український екс-дипломат розповів про долю росіян

"Задоволені життям": український екс-дипломат розповів про долю росіян Фото: Дмитро Чекалкін (facebook.comDmitriy.Chekalkin)

Він вважає, що в РФ велика частина жителів поки задоволена "путінською" системою влади

Колишній український дипломат, військовий перекладач, відомий ведучий і шоумен Дмитро Чекалкін поділився думками про те, як можуть розвиватися події в РФ через деякі роки. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

Дмитро підкреслив, що Росія - самий підступний і небезпечний супротивник для України і недооцінювати це – нерозумно.

"Не можна повторювати помилки столітньої давності. Такі ж агенти впливу, корисні ідіоти, як сто років тому, і сьогодні є в українському суспільстві. І, на жаль, суспільство не дає їм належної оцінки. Ось це найбільше мене турбує і лякає", - заявив він.

Чекалкін вважає, що в РФ велика частина жителів задоволена "путінської" системою влади.

"У Росії, як кажуть, задоволені життям ті, хто в долі, і ті, хто не в курсі. Кількість тих, хто в долі, за роки путінського правління зросла в геометричній прогресії. Це теж один з методів кремлівської боротьби з інакодумцями. У будь-якої російської сім'ї є хтось, хто зав'язаний на державні програми, служить у поліції, прокуратури, ФСБ або в органах влади. Ця армія російських чиновників налічує 10 мільйонів. Виходить, що в будь-якій сім'ї є бюджетник. І вони не зацікавлені ні в яких революційних змін. Вони отримують свою пайку – і їм цього достатньо", - говорить колишній український дипломат.

Чекалкін зазначив, що таке положення буде до перших серйозних економічних потрясінь.

"Навіщо втрачати те, що у них сьогодні є? Так буде, поки не вишикуються черги за хлібом, поки не почнуться хлібні або мильні бунти, як було в Москві в кінці 80-х. Поки не повернуться карткові системи, на жаль, очікувати, що ця кремлівська система буде зломлена, важко. Це не процес одного дня, треба розуміти, що належить складна робота і боротьба", - вважає Дмитро.

Нагадаємо, що Дмитро Чекалкін вважає, що актор Володимир Зеленський своєю творчістю часто підіграє росіянам в їх негативному ставленні до українців.