ua en ru

"Дзвоники дзвенять": українські поліцейські яскраво привітали зі Новим роком

"Дзвоники дзвенять": українські поліцейські яскраво привітали зі Новим роком Фото: Поліція України (instagram.com dnepr_police)

Відео записали копи з Луганської області

Патрульні поліцейські зробили незвичайне новорічне відеопривітання. Відео було опубліковано на сторінці Патрульної поліції Луганської області в Facebook.

"Патрульна поліція Луганській області вітає всіх з наступаючими святами!" – сказано в повідомленні.

Відзначимо, що в якості музичного фону була використана українська версія новорічної пісні Jingle Bells – "Дзвоники дзвенять".

На кадрах показано поліцейські машини, які сяють немов новорічні гірлянди, і їдуть по нічних дорогах під час зимового снігопаду.

До речі, композиція Jingle Bells насправді була призначена зовсім для іншого свята. Jingle Bells — американська різдвяна пісня, яку написав Джеймс Лорд Пьерпонт в 1897 році і офіційно зареєстрував під назвою One Horse Open Sleigh 16 вересня 1858 року.

Ця пісня була перекладена на багато мов світу і особливу популярність вона завоювала в 1940-і роки, завдяки виконанню Б. Кросбі. Сучасна мелодія істотно відрізняється від першої оригінальною. А нещодавно стало відомо, що One Horse Open Sleigh була написана до зовсім іншого свята – Дня Подяки.