ua en ru

Екс-дружина Мураєва давно втратила до нього довіру і повагу, і обманюють виборців, — блогер

Екс-дружина Мураєва давно втратила до нього довіру і повагу, і обманюють виборців, — блогер Євген Мураєв зі своєю екс-дружиною

Блогер вважає: "Мураєв не тільки маніпулює очевидними фактами під час виступів на ТБ, але бреше і тоді, коли стверджує, що "вражений" об'єднанням "За життя" та "Оппоблока" до такої міри, що псіханув і пішов в інший проект"

Півтора роки тому, розлучаючись у Дзержинському райсуді Харкова, подружжя Євген і Валерія Мураєви заявили про те, що "втратили довіру і повагу один до одного", проте раптом зібралися просити його разом у виборців України. Про це у своєму блозі "Розкольник Мураєв під куполом цирку" написав політичний експерт Володимир Макарівський.

"Серед тих, хто в знаменитому кліпі "Наші" підставляє плече політику в костюмі – Валерія Мураєва, депутат Харківської облради, екс-дружина депутата, яку він залишив півтора року тому з двома дітьми на руках. При розлученні Валерія написала, що основною причиною їх розлуки після багатьох років спільного життя стала "втрата довіри і поваги до пана Мураєва". І що виходить? "Не довіряю і втратила повагу" – по життю разом не йдемо, але в партію – легко. Адже там можна вільно і невимушено дурити людей... разом", – переконаний блогер.

Він також посилається на документальне свідчення розлучення в Дзержинському райсуді Харкова.

Екс-дружина Мураєва давно втратила до нього довіру і повагу, і обманюють виборців, — блогер

На думку блогера, Мураєв "бреше часто і з задоволенням". Очевидно, продовжує Макарівський, що новоспечений лідер партії "Наші" вважає брехню одним з принципів "нового політика".

"Він бреше про те, що не спілкується з главою АП Райніним і з багатьма іншими. Бреше навіть про особисте. Доручити розкручувати проект "Наші", бути "криголамом", звести нанівець зусилля по об'єднанню опозиції Банкова могла, мабуть, тільки такому патологічному брехуну, як Мураєв. Адже за будь-яку брехню він береться із задоволенням і доводить її до досконалості", – резюмує Володимир Макарівський.

Також по темі: Мураєв: законопроекти про "нульову декларацію" давно зареєстровані в парламенті.

Відео: STYLER