"Якщо б люди могли любити як собаки": на Одещині з'явився пам'ятник "українському Хатіко"

STYLERLIFE        16.09.2016 - 22:36
Фото: У Чорноморську встановили пам'ятник собаці (04868.com.ua)
Фото: У Чорноморську встановили пам'ятник собаці (04868.com.ua)

У Чорноморську увічнили пам'ять собаки, який понад 13 років чекав на свого господаря біля медзакладу

В Одеській області встановили пам'ятник собаці, який був відданий своєму господареві. Монумент створили скульптори з Києва Богдан Козаченко і Олександр Притула. Про це повідомляє сайт міста Чорноморськ.

Біля пам'ятника красується напис: "Якщо б люди могли любити як собаки, світ став би раєм. Джеймс Дуглас", а також: "Сенбернару Лорду – символу собачої вірності і відданості. 2016 рік".

Як повідомляє видання, з невідомих причин перший власник собаки викинув її на вулицю, але пса підібрав працівник господарської частини поліклініки, який і дав йому прізвисько Лорд. Близько 13 років тому чоловік помер, але тварина залишилося біля медзакладу. Йдучи ненадовго, сенбернар завжди повертався до адміністративної будівлі. Співробітники щодня його годували, встановили спеціальну поїлку. Кілька разів місцеві жителі намагалися забрати пса додому, але той тікав і повертався до поліклініки, де перебував в будь-яку погоду.

Фото: Пам'ятник Лорду (04868.com.ua)

Городяни прозвали його "наш Хатіко" за відданість і вірність господарю. Незабаром пес захворів, і коли йому знайшли нового господаря, на жаль, він помер.

Як раніше повідомлялося, собака тиждень чекала господиню на ґанку лікарні.

On Top