ua en ru

На Євробаченні 2017 в Києві працюватимуть 900 волонтерів

На Євробаченні 2017 в Києві працюватимуть 900 волонтерів Фото: Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Більше 900 людей будуть безкоштовно працювати на Євробаченні в столиці України

У Києві на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення працюватимуть понад 900 волонтерів. При цьому наголошується, що бажаючих було в десять разів більше. Про це повідомляє канал "Україна".

Заявки на посаду волонтера надходили із США, Близького Сходу і навіть з Азії. Головною умовою для роботи є високий рівень знання англійської та готовність працювати протягом двох тижнів безкоштовно.

Гарне знання англійської було головним критерієм, за яким відбирали волонтерів. Для досвідченого волонтера також дуже важливі комунікабельність, гарний настрій, вміння надати першу медичну допомогу та правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

Один з тренерів проекту "Волонтери для Євробачення" Оксана Саєнко зазначила, що завдання волонтерів – нейтралізувати будь-які проблеми, які можуть виникнути на місці, а як це зробити – їх навчають на тренінгах.

Ще тиждень волонтерів навчатимуть за спеціальною програмою. За роботу добровольці візьмуться першого травня. У кожного з них будуть футболки однакового кольору.

З волонтерами також будуть співпрацювати поліцейські, у яких володіння англійською куди гірше.

Відео: Волонтери для Євробачення (YouTube.com/Сегодня)

До речі, у рамках підготовки до Євробачення 2017 під Києвом пройшли масштабні навчання силовиків.