Фани збірної Росії з хокею назвали поразку гравців "тотальним ганьбою"

Фани збірної Росії з хокею назвали поразку гравців "тотальним ганьбою" Фото: Матч Росія-Канада (interfax.ru)

Хокеїсти з РФ знову програли збірній Канади

Невтішні новини чекали сьогодні всіх тих, хто переживав за збірну Росії на півфіналі чемпіонату світу. Хокеїсти з РФ програли своїм суперникам з рахунком 2:4, і тепер єдине, на що можуть сподіватися — це "бронза".

Відомо, що підопічні тренера Олега Знарка вели з перевагою у дві шайби перед третім періодом, але свою перемогу, на жаль шанувальників, упустили.

35 хвилин гри, зрозумівши, що перемога команді не обіцяє, гравці збірної РФ заздалегідь ніби здалися, навіть не намагаючись виправити ситуацію далі. Фільм гри, який вже опублікований в YouTube, багато фанів хокею оцінили, як "ганебну гру". Адже відомо, що з 2011 року Росія все ніяк не може виграти у Канади ні на одній з міжнародних турнірів.

Відео: Збірна Росії програла Канаді (youtube.com/Wdww Rreey)

У 2011 році російські хокеїсти обіграли канадців у чвертьфіналі чемпіонату світу з рахунком 2:1. Після цього Росія програла Канаді у фіналі ЧС-2015 — 1:6 і в півфінальній зустрічі Кубка світу — 2016 — 3:5.

Тим часом, відому російську актрису внесли в список ворогів України.