ru ua

У Франції виявили у продажу глобус з російським Кримом (фото)

У Франції виявили у продажу глобус з російським Кримом (фото) Фото: Світ (pixabay.com/stokpic)

Фотографії дивного глобуса опублікували в соціальних мережах

У французькому магазині виявили глобус, на якому анексований Крим позначений, як частина території Російської Федерації. Про дивну знахідку повідомила співачка Ірена Карпа на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Ірена Карпа, відома українська співачка, а також – перший секретар з питань культури посольства України у Франції, повідомила, що хотіла купити своїм дітям лампу-глобус.

Під час вибору покупки вона побачила, що на територія Криму на глобусі позначена таким же кольором, як і територія Російської Федерації.

"Блін. Хотіла дітям лампу-глобус купити. Прийшла в магазин, дивлюся – а тут такий кримнаш прокрався. Фу бе", - написала співачка.

У Франції виявили у продажу глобус з російським Кримом (фото)

Скріншот поста (facebook.com/IrenaKarpa)

В коментарях до фотографій, які опублікувала Ірена Карпа, співачка зазначила, що даний глобус виготовлений в Китаї на замовлення французької видавничої групи Eyrolles.

У Франції виявили у продажу глобус з російським Кримом (фото)У Франції виявили у продажу глобус з російським Кримом (фото)

Фото: Глобус (facebook.com/IrenaKarpa)

Нагадаємо, міжнародне співтовариство не визнає законною анексію Криму Росією. У 2016 році Генеральна Асамблея ООН прийняла підготовлену Україною резолюцію щодо прав людини в Криму, де Росія визнається державою-окупантом, а Крим і Севастополь – тимчасово окупованими територіями.

Це не перший випадок, коли в європейських країнах з'являються товари з зображенням карти світу на якому Крим відносять до території Російської Федерації.

Нещодавно ми писали про те, що у Чехії випустили карти з "російським" Кримом.

У Чехії випустили карту з "російським" Кримом і ІГИЛ. Про це повідомляє "Крим. Реалії", посилаючись на чеське видання Týden.

Найбільший перевізник країни "Чеські залізні дороги" запропонував місцевим постачальникам, профспілкам і політикам щоденник, в якому розміщена карта з ІГИЛ і Кримом. При цьому півострів розмальований кольорами Росії.

А в Англії компанія Green Board Game випустила дитячу гру без Криму на карті.

Гру випустила компанія Green Board Game, якій належить бренд BrainBox.

Українських дітей вчать, що Криму не існує. Принаймні, українського. Про це написав на своїй Facebook-сторінці Роман Пелех. На фото зображена дитяча гра виробництва Великобританії, замість півострова Крим на карту нанесли чайку.