ua en ru

У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото)

У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото) Колаж РБК-Україна

Боєць загинув від кулі снайпера

16 квітня в місті Генічеськ Херсонської області відбувся похорон і прощання з Денисом Начесным (позивний Чечен), сержантом, заступником командира взводу 34-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади. Про це повідомляє місцеве видання 24ks.news.

Проводити загиблого Героя в останню путь зібралися волонтери, представники організації учасників бойових дій в зоні АТО, військовослужбовці, священнослужителі, жителі Генічеського району.

У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото)У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото)У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото)

Фото: Прощання з героєм (24ks.news)

Для прощання зі своїм бойовим побратимом з передовою в Генічеськ приїхали бійці 34 батальйону.

У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото)

Фото: Прощання з героєм (24ks.news)

Повідомляється, що на кладовищі села Червоне, де поховали бійця, всі присутні встали на коліна на знак вдячності та поваги до загиблого Героя, який віддав своє життя за незалежність України.

У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото)Фото: Прощання з героєм (24ks.news)

Заступник командира взводу 34-го окремого мотопіхотного батальйону Денис Начосный загинув 12 квітня від кулі снайпера.

Денис Начосный народився в Херсонській області, в селі Маркеево Чаплинського району, 2 вересня 1986 року. Він жив у Генічеську. У 2015 році місцевий військкомат Генічеська закликав Дениса для проходження військової служби в лавах Збройних сил України в рамках мобілізації. По закінченню терміну служби висловив бажання добровільно залишитися в лавах ЗСУ, підписавши контракт.

З 2015 року брав участь в АТО в районах населених пунктів Райгородка Луганської області, Артемівськ, Авдіївка, Піски Донецької області.

У Генічеську попрощалися з загиблими в зоні АТО командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади (фото)

Фото: Денис Начосный (позивний Чечен) (censor.net.ua)

З вересня 2016 боєць проходив військову службу за контрактом у в/ч А4395 (34-й окремий мотопіхотний батальйон 57-ї окремої мотопіхотної бригади) на посаді заступника командира взводу, виконував обов'язки командира взводу.

У загиблого залишилася сім'я і літні батьки.

Раніше повідомлялося, що під Старобільському 14 квітня вшанували пам'ять загиблих бійців АТО.