ru ua

Гороскоп на сьогодні для всіх знаків Зодіаку: які сюрпризи принесе Молодик

Гороскоп на сьогодні для всіх знаків Зодіаку: які сюрпризи принесе Молодик Гороскоп на 22 травня для всіх знаків Зодіаку (колаж: РБК-Україна)

Астрологи розповіли, як вплине нова фаза й місячний день 22 травня на знаки зодіакального кола

Гороскоп на травень 2020 року за прогнозами має стати врівноваженим місяцем і не обіцяє різких кардинальних змін та емоційних струсів. Однак читці зірок звертають увагу на можливі сюрпризи в період Молодого місяця, які можуть вибити ґрунт під ногами у представників деяких знаків Зодіаку, а декому піднесуть несподіване і помітне поповнення бюджету.

Астрологи дали свій прогноз на п'ятницю, 22 травня, і дали поради, як максимально використати прихильність зірок, і що потрібно зробити, щоб мінімізувати негатив від складних ситуацій до мінімуму.

Овен

Для Овнів останній робочий день тижня може принести додаткові завдання і стурбованість, пов'язану з фінансовою стороною. 22 травня може стати вдалим для нових короткострокових домовленостей (для халтури або додаткової зайнятості) - важливо тільки знати міру і не перевантажувати себе побічними справами в прийдешні вихідні.

Телець

У Тельців 22 травня може стати наповненим клопотами і сторонніми проблемами, які наполегливо вимагатимуть до себе увагу. Водночас розташування планет обіцяє помітний приплив сил і високу продуктивність, які дозволять закрити всі питання вчасно. Головне - не лінуватися і не закидати незакінчені завдання на безвік.

Близнюки

Для Близнюків нова фаза місяця обіцяє неспокійний і розсіяний день, причому вплив супутника нашої блакитної планети може завдавати сильний психологічний тиск. Астрологи рекомендують не піддаватися депресії або нервозності. Ще один ймовірний ризик стосується питання стосунків (уникайте конфліктних тем і спорів з близькими) та грошей (можуть "намалюватися" непередбачені витрати, які краще перенести на інший день).

Рак

У Раків 22 травня може виявитися днем сюрпризів, повним емоційних сплесків. Фахівці радять дослухатися інтуїції та покладатися на досвід у вирішенні нових викликів і завдань. Також не надто будьте завзятими в наміри відмовитися від додаткових робочих завдань, інакше це може викликати конфлікти з керівництвом.

Лев

На Левів - як на сонячний знак Зодіаку - Місяць загрожує чинити негативний вплив. Це може виразитися в нервозності та запальності, бажанні показати характер. Щоб не наламати дров у відносинах з родиною і близькими, можуть допомогти прогулянки на свіжому повітрі та ситна смачна їжа, яка і наситить, і заспокоїть.

Діва

Для Дів 22 травня також може стати стресовим днем. Астрологи кажуть про можливий невичерпний потік нових завдань і проблем, які хлинуть "з усіх щілин". Молодик також може серйозно попсувати нерви, тому в спілкуванні з колегами і дорогими вам людьми доречно проявляти максимум стриманості.

Терези

На Терези Молодик помітно вплине 22 травня - причому найбільше це відіб'ється у сфері спілкування і стосунків. Не надто вдалий день для обговорення важливих питань і планування, а дипломатичні навички можуть зіграти сьогодні злий жарт - астрологи рекомендують в цей непростий період за можливості відгородитися від настирливих особистостей.

Скорпіон

Для Скорпіонів 22 травня може стати передвісником швидкого збагачення - вірогідні нові цікаві проекти на роботі, або перспективні пропозиції про інвестування. Важливо проявляти розсудливість, але при цьому не втратити вигідні пропозиції - сьогодні підвищиться рівень конкуренції.

Стрілець

У Стрільців день обіцяє стати наповненим умиротвореним натхненням, і в останній день робочого тижня ви можете без зусиль закрити серйозні питання і вирішити складні завдання, ще й час залишиться. Таким чином ви забезпечите собі чудовий вечір і вільні вихідні для романтики та зустрічей з друзями.

Козеріг

Козерогам 22 травня обіцяє неоднозначний день, повний турбот і роздратування. Водночас астрологи кажуть про позитивний вплив Місяця, яке дозволить впоратися з усіма викликами і в підсумку значно наблизити вас до реалізації задуманого.

Водолій

Попри те, що 22 травня припадає на п'ятницю, Водоліям може весь день здаватися, що вже субота або неділя. Настрій буде не особливо робочим, проте швидше творчим. На представників цього знака Зодіаку Молодик "нашле" Музу, і це не дуже посприяє у вирішенні рутинних справ. Нічого страшного в цьому немає, але із продуктивністю буде сутужно. Зате спілкування з близькими та знайомими принесе масу позитивних емоцій і зміцнить стосунки.

Риби

Для представників цього зодіакального кола нинішня п'ятниця може стати чудовим періодом для сміливих кроків на шляху до заповітної мети. Ентузіазм, легкий авантюризм і дипломатичні навички дозволять вам досягти хороших результатів, а підвішений язик Риб зробить так, що оточуючі самі допоможуть здійснити задумане.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про те, що у червні 2020 року деякі знаки Зодіаку можуть зіткнутися з серйозною невдачею. Астрологи назвали деяких представників зодіакального кола, для яких перший місяць літа загрожує стати виснажливим марафоном з масою перешкод.