ua en ru

Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"

Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати" "Свати" (Колаж РБК-Україна)

Стала відома доля популярного проекту

Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони скандального серіалу "Свати". Про це повідомив голова Державного агенства з питань кіно Пилип Іллєнко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Комедійний серіал є проектом студії "Квартал 95". Одним з авторів ідеї та продюсерів виступає відомий український шоумен Володимир Зеленський.

Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"

Скріншот поста (facebook.com/philip.illienko)

Варто відзначити, що на заборону відреагували багато користувачів мережі, причому їх думки про рішення Держкіно розійшлися:

"Круто! Респект".

"Нарешті".

"От тепер ми заживемо! Зарплати підвищаться, пенсії, війна закінчиться. А на радіо все ще продовжують крутити пісні Лободи, Лорак... І чим це вам допомогло? На душі стало легше? Може грошей стало в кишенях більше водитися? Забороніть краще цукерки Рошен, щоб гроші в офшор менше виводилися".

"Ай, молодці, давно пора!".

"Зрада!".

"Дебіли при владі".

"Знайшли чим хвалитися, от велику роботу зробили... А що ви створили за весь цей час?".

"Чекаємо "обвалу рейтингів" від Зеленського?".

"Допомагає наша влада росіянам знищити Україну. Інших причин не бачу. Або когось жаба задавила?".

"Ви краще Інтер забороніть . Там і на ліво, і на право любителі "русского міра" виступають. І нічого, всі ковтають. А тут фільм, який був знятий за довго до трагічних подій, раптом став загрозою".

Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"Держкіно заборонило скандальний серіал "Свати"

Скріншот коментарів (facebook.com/philip.illienko)

Нагадаємо, Служба безпеки України на три роки заборонила в'їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову, який зіграв одну з ключових ролей у серіалі.

Раніше повідомлялося, що стали відомі нові подробиці про "долю" скандального серіалу "Свати".