ua en ru

"Громадянська війна": Собчак розповіла про наслідки повернення окупованого Криму Україні

"Громадянська війна": Собчак розповіла про наслідки повернення окупованого Криму Україні Фото: Ксенія Собчак (vk.com/kseniasobchakgroup)

Ксенія Собчак розповіла про свої плани щодо півострова

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак, яка заявила про намір брати участь у президентських виборах в РФ, вважає, що в Криму потрібно провести міжнародно визнаний референдум про подальшу долю півострова. Про це передає УНИАН.

За її словами, у разі повернення окупованого Криму Україні в РФ почнеться громадянська війна.

"Ситуація з Кримом вже відбулася, і будь-який політик, який скаже, що просто повернемо це Україні, обманює. Це неможливо, це популізм. Ось Росія каже: "Крим тепер не наш, з Донбасу ми йдемо". Що буде далі? Настане громадянська війна. На мій погляд, це очевидно", - заявила Ксенія.

Собчак підкреслює, що при визначенні подальшої долі Криму необхідно враховувати думку тих людей, які там живуть.

"Будь-яка людина, який є політиком в РФ, сьогодні не може прийти сюди і сказати: "Ми будемо повертати цих людей і Крим в Україну". Це неможливо зробити, і зробити так може тільки диктатор", - говорить вона.

Телеведуча думає, що міркувати зараз про статус Криму - неконструктивно.

"Вкрай складне питання. За міжнародним правом Крим – український. Там живуть люди, і ми повинні визнати факт, що ті, хто там живе, ставляться до України з побоюванням. Це повинна визнати і сама Україна. І ми повинні разом вирішувати, що ми будемо робити з двома мільйонами людей. Вирішили забрати, а потім віддати - неможливо", - сказала Ксенія.

Нагадаємо, що Ксенія Собчак вважає, що Росія не повинна брати участь у конфлікті на Донбасі.