ru ua

У Херсонській області дітям примусово викладають російську мову

У Херсонській області дітям примусово викладають російську мову Ілюстративне фото (УНІАН)

Батьків винудили написати заяву на додатковий факультатив

Мешканка Генічеська Херсонської області просить поради у батьків, що робити, якщо вона не хоче, щоб її дитина вивчала російську мову в гімназії. Про це вона написала в спільноті "Батьки SOS" в Facebook.

Все почалося на початку цього навчального року, пише жінка, по установці адміністрації батьків у примусовому порядку змусили написати заяву, що вони хочуть факультатив з російської мови.

Жінка відмовилася, на що їй відповіли, що цей урок буде останнім, і її дитина може йти раніше. У другому семестрі змінили розклад - тепер урок не останній, і дитині просто нікуди подітися під час заняття.

Користувачі мережі обурені таким свавіллям і навіть радять мамі дитини звернутися в Службу безпеки України.

"Непоганий привід повідомити СБУ. Я серйозно", - написала Olena Prykhodko.

"Факультатив повинен бути останнім уроком. Якщо їм закортіло поставити його не останнім - нехай розкажуть, де дитині бути. Запитуйте письмово", - порадила Olga Kolendovska.

"Херсонська обласна рада скасувала рішення про надання російській мові статусу регіональної. Ніякої причини змушувати батьків немає, тому не зовсім зрозуміло, як можна змусити", - обурилася Janna Vasylivna.

У Херсонській області дітям примусово викладають російську мову

Скріншот коментарів: facebook.com/БАТЬКИ SOS

Нагадаємо, у Кривому Розі неадекватна вчителька загнобила старшокласницю за те, що та пропускає уроки за "сімейними обставинами".

До речі, на скандал з побиттям школярки в селі Вишеньки Київської області відреагувала поліція - батьків притягнули до адміністративної відповідальності.

Раніше ми писали про те, що історія про жительку Запоріжжя, яка прямо в дитячій кімнаті ТРЦ побила свого 6-річного сина, стала дуже популярною в західних ЗМІ.