ru ua

"Хочу попередити всіх": на центральному вокзалі Києва орудує група нахабних злодіїв (відео)

"Хочу попередити всіх": на центральному вокзалі Києва орудує група нахабних злодіїв (відео) Колаж РБК-Україна

Люди ромської національності крадуть гроші у пасажирів

У Києві на центральному залізничному вокзалі була помічена група злодіїв ромської національності. Зловмисників зафіксували камери зовнішнього спостереження. Про це розповіли на сторінці "Київ Оперативний" в соцмережі Facebook, опублікувавши відео з місця події.

"Доброго ранку! 19.08.2018 у моєї дружини на центральному ж/д вокзалі вкрали документи і велику суму грошей. Сталося це в 17:50 при спуску на перон, там працює група ромів", - розповів чоловік постраждалої.

"Мені самостійно вдалося дістати відео і фото тих, хто брав участь у крадіжці, але поліція нічого не робить", - зазначив він.

"Хочу попередити всіх, щоб були максимально обережні на вокзалі, особливо якщо побачите поруч з собою цю групу!" - підкреслив чоловік.

"За час, поки я займався пошуком осіб, причетних до крадіжки, в поліцію звернулися ще дві дівчини, у яких вкрали 7500$ і 1000$. Такі справи", - зазначив автор публікації.

Відео: Крадіжка (facebook.com/KyivOperativ)

"Хочу попередити всіх": на центральному вокзалі Києва орудує група нахабних злодіїв (відео)

Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)

"Хочу попередити всіх": на центральному вокзалі Києва орудує група нахабних злодіїв (відео)"Хочу попередити всіх": на центральному вокзалі Києва орудує група нахабних злодіїв (відео)"Хочу попередити всіх": на центральному вокзалі Києва орудує група нахабних злодіїв (відео)"Хочу попередити всіх": на центральному вокзалі Києва орудує група нахабних злодіїв (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

Раніше повідомлялося, що у Києві обікрали відомого співака.

До речі, киян попередили про нахабних злодійок у великому ТЦ.

Нагадаємо, у Тернопільській області няня в дитячому саду крала в дітей золоті прикраси. Суд виніс вирок у справі жінки.

Потрібно соціалізувати ромів – опитування (відео: STYLER.rbc.ua)